Niermann Standby Zářivé stropní světlo Sunny, Dětský pokoj, kov, plast, E27, 15W, K: 9cm

Sunny - kulaté stropní světlo s veselým vzorem Ať už venku prší nebo sněží, s tímto stropním světlem je v každém dětském... více informací »
Niermann Standby Zářivé stropní světlo Sunny
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
Sunny - kulaté stropní světlo s veselým vzorem Ať už venku prší nebo sněží, s tímto stropním světlem je v každém dětském...

Sunny – kulaté stropní světlo s veselým vzorem Ať už venku prší nebo sněží, s tímto stropním světlem je v každém dětském pokoji vždy slunečno. Kulaté světlo je v bílé barvě a je ozdobené usmívajícím se sluncem. Kolem slunce se nacházejí usmívající se mraky a pár motýlů jako ozdoba. Toto světlo je pro dětský pokoj nádherným všeobecným osvětlením, ale také jako vypnuté nádherný doplněk, který šíří dobrou náladu. Vhodné pouze pro použití s kompaktními zářivkami a žárovkami LED. Sklo se záměrně nepoužívá. Odolnost proti rozbití svítidla do dětského pokoje Sunny je zaručena použitím robustního plastu, takže bez obav mohou probíhat například polštářové bitvy.
Nový produkt jde koupit bez obtíží tady na našich stránkách zařazený v rubrice stropní svítidla! Nyní pořídíte vyjímečné výrobky z této oblíbené rubriky za skvělou cenu! Tato značka Niermann Standby může nabídnout velmi kvalitní výrobky za dobré peníze. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce další produkty značky Niermann Standby. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Kvalitní a oblíbený produkt máte možnost dostat teď tady na webu umístěný v kategorii stropní svítidla. Nyní najdete podobné produkty z naší sekce ve výprodejové akci.

Tento exkluzivní produkt Niermann Standby Zářivé stropní světlo Sunny, Dětský pokoj, kov, plast, E27, 15W, K: 9cm od známé kvalitní značky Niermann Standby jednoduše najdete zde teď napořád výhodně! Cena od 1 399 Kč.