Niermann Standby Stropní světlo Wölkchen s květinovým vzorkem, Dětský pokoj, MDF, plast, E14, 40W, P: 60 cm, L: 45 cm, K: 7cm

Stropní světlo Wölkchen v růžové barvě Stropní světlo s květinovým designem se jeví jako růžově rudé nebe. Světlo lze... více informací »
Niermann Standby Stropní světlo Wölkchen s květinovým vzorkem
3 899 Kč
Ověřit dostupnost
Stropní světlo Wölkchen v růžové barvě Stropní světlo s květinovým designem se jeví jako růžově rudé nebe. Světlo lze...

Stropní světlo Wölkchen v růžové barvě Stropní světlo s květinovým designem se jeví jako růžově rudé nebe. Světlo lze použít stejně dobře pro obecné osvětlení nebo jako dekorativní lampu. Hlavní žárovky E14 lze vypnout tažným vypínačem, takže svítí pouze pevně vestavěné LED zůstávají rozsvíceny jako uspávající světlo. Kromě svého osvětlení je růžově zbarvené stropní světlo vybaveno několika textilními aplikacemi ve formě květin, srdcí a smyček. Toto světlo je radostnou barevnou skvrnou v pokoji každého dítěte. Zlevněný výrobek Niermann Standby Stropní světlo Wölkchen s květinovým vzorkem, Dětský pokoj, MDF, plast, E14, 40W, P: 60 cm, L: 45 cm, K: 7cm naleznete lehce tady na našem webu v populární sekci stropní svítidla! Nyní získáte ještě jiné výrobky ve zmíněné sekci za nejnižší cenu!
Kvalitní a oblíbený produkt jde sehnat v pohodě tu na našich stránkách v oblíbené sekci stropní svítidla. Nyní můžete získat akční zboží z této populární kategorie za příznivou cenu! To ale však není vše, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce více skvělých kousků od značky Niermann Standby. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Hodně žádaný produkt Niermann Standby Stropní světlo Wölkchen s květinovým vzorkem, Dětský pokoj, MDF, plast, E14, 40W, P: 60 cm, L: 45 cm, K: 7cm od známého předního výrobce Niermann Standby máte možnost pořídit právě zde ve výprodejové akci. Akční cena 3 899 Kč.