Niermann Standby Noční LED světlo Solar Heart, Dětský pokoj, plast, 1W, L: 13 cm, K: 12cm

Solární LED noční světlo Solar Heart s projekcí hvězd a srdce Srdce - symbol lásky, tepla a sounáležitosti - je vždy oblíbené... více informací »
Niermann Standby Noční LED světlo Solar Heart
Solární LED noční světlo Solar Heart s projekcí hvězd a srdce Srdce - symbol lásky, tepla a sounáležitosti - je vždy oblíbené...

Solární LED noční světlo Solar Heart s projekcí hvězd a srdce Srdce – symbol lásky, tepla a sounáležitosti – je vždy oblíbené u dětí a dospělých. Toto LED noční světlo je vhodné jako osvětlovací příslušenství v dětském pokoji a dodává se s několika pozoruhodnými prvky. Na jedné straně by nemělo ujít pozornosti, že toto noční světlo je vybavené solárním modulem a může se díky integrovaným přísavkám umístit na okno, kde si ve dne přisvojí sílu slunce, aby v noci kouzelně svítilo a promítalo na strop hvězdy a srdce. Není-li dostatek slunečního světla pro dobíjení baterie nočního světla, může být baterie nabita integrovaným připojením USB.
Zajímavý kousek Niermann Standby Noční LED světlo Solar pořídíte ještě tady na našich stránkách ve známé kategorii nástěnná svítidla! Připravili jsme nové produkty z naší sekce na pár kliknutí.

Tento kvalitní a levný produkt Niermann Standby Noční LED světlo Solar Heart, Dětský pokoj, plast, 1W, L: 13 cm, K: 12cm od známé značky Niermann Standby jednoduše můžete najít online za neuvěřitelně výhodnou cenu. Levně za cenu 899 Kč.