Niermann Standby Modré závěsné světlo Piet s motivem auta, Dětský pokoj, plast, E27, 60W, K: 34cm

Modrá dětská závěsná lampa Piet Dětská lampa Piet je zvenčí světle modrá a uvnitř bílá. Na vnější straně stínítka jsou... více informací »
Niermann Standby Modré závěsné světlo Piet s motivem auta
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
Modrá dětská závěsná lampa Piet Dětská lampa Piet je zvenčí světle modrá a uvnitř bílá. Na vnější straně stínítka jsou...

Modrá dětská závěsná lampa Piet Dětská lampa Piet je zvenčí světle modrá a uvnitř bílá. Na vnější straně stínítka jsou malá, tmavě modrá auta, která vypadají, jako by obcházela stínítko lampy v kruhu. Spodní strana Piet lampy je zkosená ve tvaru vlny, takže výška stínu se liší v závislosti na umístění. S touto veselou dětskou lampou se mohou bavit dívky i chlapci, protože je to hezký domácí doplněk. K provozu lampy je vyžadována lampa s paticí E27, která není součástí dodávky. Výjimečný a žádaný kousek Niermann Standby Modré závěsné světlo Piet s motivem auta, Dětský pokoj, plast, E27, 60W, K: 34cm můžete pořídit také tady na webu zařazený v sekci závěsná světla! Najděte si akční kousky z této oblíbené rubriky za výprodejovou cenu! Tento žádaný kus je dostupný ještě u nás v populární rubrice závěsná světla. Nyní můžete získat nové produkty ve zmíněné kategorii jednoduše online! Oblíbený dodavatel Niermann Standby může nabídnout velmi kvalitní zboží za super peníze! Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od dodavatele Niermann Standby. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný výrobek Niermann Standby Modré závěsné světlo Piet s motivem auta, Dětský pokoj, plast, E27, 60W, K: 34cm od top značky Niermann Standby jde koupit u nás právě extra výhodně. Nyní za 1 399 Kč.