Niermann Standby LED stolní lampa Kleiner Prinz s nočním světlem, Dětský pokoj, plast, 6.3W, L: 14 cm, K: 50cm

Stmívatelná LED lampa na psací stůl Kleiner Prinz pro jasné a účinné osvětlení dětských pokojů Malý princ je populární... více informací »
Niermann Standby LED stolní lampa Kleiner Prinz s nočním světlem
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Stmívatelná LED lampa na psací stůl Kleiner Prinz pro jasné a účinné osvětlení dětských pokojů Malý princ je populární...

Stmívatelná LED lampa na psací stůl Kleiner Prinz pro jasné a účinné osvětlení dětských pokojů Malý princ je populární příběh, který oslovuje mladé i staré lidi, protože mluví tak jednoduchými, ale důležitými pravdami o přátelství a lidskosti způsobem, který je přátelský k dětem, a díky hezkým ilustracím zůstává v paměti. Modré stínidlo této LED lampy na psací stůl je zdobené motivem malého prince a může nabídnout vedle univerzálně bílého osvětlení psacího stolu ještě více: Na horní straně stínítka jsou malé vynechávky a za nimi jsou barevné RGB-LED. Tímto způsobem se na stropě zobrazuje nádherná hvězdná obloha, která slouží jako uklidňující noční světlo pro děti a díky měniči barev je schopna svítit v sedmi různých barvách. Pomocí integrovaného snímače dotyku jsou LED lampy na psací stůl stmívatelné a paměťový efekt umožňuje zachovat dříve zvolenou úroveň jasu při každém novém zapnutí.
Vysoce kvalitní kousek Niermann Standby LED stolní lampa Kleiner Prinz s nočním světlem, Dětský pokoj, plast, 6.3W, L: 14 cm, K: 50cm je k dostání právě nyní na stránkách zařazený v sekci nástěnná svítidla. Najděte si další produkty z naší sekce za zcela nejnižší cenu. Tato vyjímečná značka Niermann Standby dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní výrobky.

Tento kvalitní kus Niermann Standby LED stolní lampa Kleiner Prinz s nočním světlem, Dětský pokoj, plast, 6.3W, L: 14 cm, K: 50cm od odblíbeného výrobce Niermann Standby pohodlně dostanete u nás ve výprodejové akci! Momentálně v akci za 1 999 Kč.