Niermann Standby LED noční světlo Malý princ, lucerna, hrací hodiny, Dětský pokoj, plast, 0.5W, K: 15cm

Přenosná dekorativní lampa Malý princ se speciálními světelnými efekty a hudební skříní Tato kouzelná lucerna je opravdu něco... více informací »
Niermann Standby LED noční světlo Malý princ
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Přenosná dekorativní lampa Malý princ se speciálními světelnými efekty a hudební skříní Tato kouzelná lucerna je opravdu něco...

Přenosná dekorativní lampa Malý princ se speciálními světelnými efekty a hudební skříní Tato kouzelná lucerna je opravdu něco velmi zvláštního. Jako motiv si bere Malého prince, který nás chce svým příběhem naučit, že by se člověk měl vždy dívat na věci srdcem, protože oči nedokážou některé věci uchopit celé. Mnoho dětí tento příběh uslyší a dychtivě ho poslouchá. O to větší radost tedy budou mít, když se Malý princ stane součástí jejich malého království. Bateriové dekorativní světlo (3 x AA baterie nejsou součástí dodávky) promítá na strop jakési hvězdné nebe, které je skvělé jako noční světlo a je také vybaveno uklidňujícím hudebním boxem. Jakmile ti nejmenší klidně usnou, ukázalo se, že integrované automatické vypnutí je velmi užitečné, protože po 30 minutách se dekorativní světlo samo vypne a jako rodič už nemusíš znovu chodit do dětského pokoje vypněte světlo sami.Tento zlevněný produkt Niermann Standby LED noční světlo Malý princ, lucerna, hrací hodiny, Dětský pokoj, můžete najít bezstarostně tady na našem webu umístěný v sekci nástěnná svítidla! Získejte akční produkty z této oblíbené kategorie za super cenu. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás také více skvělých kousků značky Niermann Standby. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Niermann Standby vám poskytuje skvělé zboží Hodně prodávaný produkt Niermann Standby LED noční světlo Malý princ, lucerna, hrací hodiny, Dětský pokoj, plast, je k získání teď tady a teď na našem webu umístěný v sekci nástěnná svítidla. Nyní si můžete koupit parádní kusy z této kategorie za zcela nejnižší cenu!

Velmi oblíbený produkt Niermann Standby LED noční světlo Malý princ, lucerna, hrací hodiny, Dětský pokoj, plast, 0.5W, K: 15cm máte možnost nakoupit právě tu na stránkách v kategorii nástěnná svítidla! Máme pro vás oblíbené výrobky z naší sekce za extra cenu!

Akční produkt Niermann Standby LED noční světlo Malý princ, lucerna, hrací hodiny, Dětský pokoj, plast, 0.5W, K: 15cm od výrobce s mnohaletou tradicí Niermann Standby máte možnost získat tady pořád výhodně! Levně za cenu 1 999 Kč.