Niermann Standby Kulaté dětské stropní světlo Bunte Blumen, Dětský pokoj, PMMA, kov, E27, 15W, K: 10cm

Nadčasové dětské stropní světlo Bunte Blumen Květiny - jsou skutečným evergreenem nejen pro dospělé, ale i pro děti! Jsou a... více informací »
Niermann Standby Kulaté dětské stropní světlo Bunte Blumen
1 899 Kč
Ověřit dostupnost
Nadčasové dětské stropní světlo Bunte Blumen Květiny - jsou skutečným evergreenem nejen pro dospělé, ale i pro děti! Jsou a...

Nadčasové dětské stropní světlo Bunte Blumen Květiny – jsou skutečným evergreenem nejen pro dospělé, ale i pro děti! Jsou a stojí za tím, co příroda nabízí v radosti a lehkosti, a každý, kdo strávil relaxační den na květinové louce během svých dětských dnů, ví, jak velkolepé to je! Samozřejmě ne každý den je slunečno a ne každá sezóna se nazývá jaro nebo léto, ale touha po květinách zůstává, i když se den nevnímá zvláště volně. Proto je lze použít jako ozdobné předměty nebo jako skvělý způsob integrace květinového vzoru do každodenního života. Toto stropní světlo je určeno pro dětský pokoj s veselým květinovým motivem, kde díky dvěma žárovkám poskytuje jasné světlo. Při výběru žárovky byste se měli rozhodnout pro energeticky úsporné žárovky nebo LED žárovky, protože se vyznačují nízkým vývinem tepla a plastové stínidlo je tak dobře chráněno. Sklo se záměrně nepoužívá. Pro bezpečnost v dětském pokoji je použit nerozbitný plast, kterému nemohou ublížit ani divoké polštářové bitvy.
Ve slevě tento produkt Niermann Standby Kulaté dětské stropní světlo Bunte Blumen, Dětský pokoj, PMMA, kov, E27, naleznete rovněž u nás v rubrice stropní svítidla! Mrkněte na nové produkty z této kategorie za nejnižší cenu! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od výrobce Niermann Standby. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Super produkt máte možnost nakoupit mimo jiné tu umístěný v kategorii stropní svítidla! Nyní můžete koupit ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky v bezva akci! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Niermann Standby svým zákazníkům nabízí kvalitní sortiment..

Unikátní a oblíbený produkt Niermann Standby Kulaté dětské stropní světlo Bunte Blumen, Dětský pokoj, PMMA, kov, E27, 15W, K: 10cm značky Niermann Standby je k dispozici právě teď za parádní cenu. Pouze nyní za 1 899 Kč.