Moretti Luce Závěsné světlo Cubic³ 3368 mosaz antická/opál, mosaz, E27, 52W, P: 15 cm, L: 15 cm

Starožitná závěsná lampa Cubic³ 3368 pro venkovní použití Jasně strukturovaný, hranatý design rámu venkovní závěsné lampy... více informací »
Moretti Luce Závěsné světlo Cubic³ 3368 mosaz antická/opál
Značka: Moretti Luce
8 699 Kč
Ověřit dostupnost
Starožitná závěsná lampa Cubic³ 3368 pro venkovní použití Jasně strukturovaný, hranatý design rámu venkovní závěsné lampy...

Starožitná závěsná lampa Cubic³ 3368 pro venkovní použití Jasně strukturovaný, hranatý design rámu venkovní závěsné lampy Cubic® 3368 je uvolněn válcovou lampou vyrobenou z mosazi a skla uvnitř. Díky designu odolnému proti mořské vodě je tento krásný světelný zdroj vhodný také pro budovy poblíž pobřeží. Konečný starožitný mosazný povrch byl aplikován ručně. To vytváří mírné odchylky barvy mezi jednotlivými vzorky, což činí každou lampu jedinečnou.
Hodně žádaný produkt Moretti Luce Závěsné světlo Cubic³ 3368 lze sehnat pohodlně na stránkách zařazený v kategorii závěsná venkovní svítidla. Nyní si můžete koupit nové produkty z naší kategorie za nejlepší ceny. Významný dodavatel Moretti Luce dlouhodobě dodává kvalitní sortiment Nabídka platí do vyprodání zásob. To však není vše, naše nabídka je široká. Podívejte se také na více kousků od výrobce Moretti Luce. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Hodně prodávaný výrobek Moretti Luce Závěsné světlo Cubic³ 3368 mosaz antická/opál, mosaz, E27, 52W, P: 15 cm, L: 15 cm s osvědčenou značkou Moretti Luce je k sehnání právě teď v nabídce za extra cenu. Akční cena 8 699 Kč.