Moretti Luce Závěsné světlo Allen, mosaz antická, 1 zdroj, Obývací pokoj / jídelna, antikizovaná mosaz, E27, 52W

Vnáší do domova zvláštní vkus - závěsné světlo Allen Vzhledem k jednoduchému a velmi puristickému designu je tato závěsná... více informací »
Moretti Luce Závěsné světlo Allen
Značka: Moretti Luce
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Vnáší do domova zvláštní vkus - závěsné světlo Allen Vzhledem k jednoduchému a velmi puristickému designu je tato závěsná...

Vnáší do domova zvláštní vkus – závěsné světlo Allen Vzhledem k jednoduchému a velmi puristickému designu je tato závěsná lampa zaměřena především na speciální povrch. To v divákovi vyvolává dojem, že lampa už musela být několik let a že se již vyvinula patina. Tento takzvaný „vintage efekt“ je však záměrný a dává lampě zvláštní nádech. Vzhled je vylepšen pomocí lampy, která je také udržována v retro vzhledu.
Unikátní produkt Moretti Luce Závěsné světlo Allen, mosaz antická, 1 zdroj, Obývací pokoj / jídelna, antikizovaná mosaz, E27, máte možnost sehnat pohodlně tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci závěsná světla! Nyní najdete ostatní zboží z této rubriky za extra cenu!

Akční výrobek Moretti Luce Závěsné světlo Allen, mosaz antická, 1 zdroj, Obývací pokoj / jídelna, antikizovaná mosaz, E27, 52W od společnosti s výborným jménem Moretti Luce dostanete zrovna dnes výhodně! V akci za 1 999 Kč.