Moretti Luce Venkovní nástěnné světlo Silindar 3390, mosaz/opál, mosaz, sklo, E27, 52W, K: 21.4cm

Robustní venkovní nástěnné svítidlo Silindar 3390 vyrobené z mosazi - odolné proti mořské vodě Toto venkovní nástěnné... více informací »
Moretti Luce Venkovní nástěnné světlo Silindar 3390
Značka: Moretti Luce
5 999 Kč
Ověřit dostupnost
Robustní venkovní nástěnné svítidlo Silindar 3390 vyrobené z mosazi - odolné proti mořské vodě Toto venkovní nástěnné...

Robustní venkovní nástěnné svítidlo Silindar 3390 vyrobené z mosazi – odolné proti mořské vodě Toto venkovní nástěnné světlo zdobí svým zcela nadčasovým vzhledem širokou škálu fasád. Zatímco tvar s válcovým sklem lampy a robustně vypadajícím rámem je poměrně nadčasový, ručně aplikovaná povrchová úprava dává mosazi zvláštní barvu a starožitné kouzlo. Ruční starožitnost může vést k malým barevným odchylkám od svítidla k svítidlu. Silindar lze použít také na budovy poblíž pobřeží, svítidlo je odolné proti mořské vodě, tj. Účinky slané vody a slaného vzduchu jej nepoškodí. Jednoduché světelné tělo vyzařuje světlo všude kolem a zajišťuje tak z. B. pro odpovídající vstupní osvětlení.
Zajímavý kus naleznete jednoduše tu na našich stránkách zařazený v sekci venkovní nástěnná svítidla. Mrkněte na ještě podobné výrobky z této oblíbené kategorie za super peníze! Významná značka Moretti Luce pro vás připravuje velmi kvalitní výrobky Udělejte si radost! To však není všechno, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce také více skvělých produktů od výrobce Moretti Luce. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější kousek Moretti Luce Venkovní nástěnné světlo Silindar 3390, mosaz/opál, mosaz, sklo, E27, 52W, K: 21.4cm od výrobce se skvělou pověstí Moretti Luce jednoduše naleznete právě nyní téměř zdarma! Teď za akční cenu 5 999 Kč.