Moderní závěsná lampa zlatá s opálovým sklem 3-světla – Coby

Tento velmi žádaný kus Moderní závěsná lampa zlatá s opálovým sklem 3-světla - Coby od spolehlivé značky Lampy & Světla máte možnost získat na našich stránkách za výprodejovou cenu. Na našich stránkách za 1 809 Kč. EAN: 8718881130731
Moderní závěsná lampa zlatá s opálovým sklem 3-světla - Coby
1 809 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Zabodujte moderní závěsné svítidlo s Coby. Tato lampa je vyrobena ze zlaté oceli s opálovým sklem. Má průměr 44,5 cm a je výškově nastavitelný s minimální výškou 62,5 cm a maximální výškou 152,5 cm. Montážní deska má průměr 10 cm a výšku 2,5 cm. 3 požadované světelné zdroje G9 ještě nejsou součástí dodávky, ale lze je snadno objednat v našem internetovém obchodě. Vyberte si tu správnou atmosféru s externím stmívačem, protože tato lampa je stmívatelná. Dodejte svému interiéru moderní nádech s tímto Cody!Kvalitní a levný kousek Moderní závěsná lampa zlatá s opálovým sklem 3-světla – Coby máte možnost získat právě teď tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci zavesna svitidla. Nyní můžete koupit ještě jiné zboží ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Unikátní kousek Moderní závěsná lampa zlatá s máte možnost dostat jednoduše u nás zařazený v rubrice zavesna svitidla! Nyní si můžete pořídit ještě další produkty ze zmíněné kategorie za zcela nejnižší cenu!