Moderní zapuštěné bodové černé nastavitelné – Chuck 111

Chuck 111 je moderní zapuštěné místo, které se díky svému elegantnímu designu hodí do jakéhokoli interiéru. Spot je vyroben z... více informací »
Moderní zapuštěné bodové černé nastavitelné - Chuck 111
Chuck 111 je moderní zapuštěné místo, které se díky svému elegantnímu designu hodí do jakéhokoli interiéru. Spot je vyroben z...

Chuck 111 je moderní zapuštěné místo, které se díky svému elegantnímu designu hodí do jakéhokoli interiéru. Spot je vyroben z hliníku a je dokončen v černé barvě. Má průměr 16 cm a výšku 9,8 cm. Instalace má hloubku 15 cm a průměr 14,5 cm. Chuck 111 doplníte světelným zdrojem s výbojkou GU10 (max. 50 W). Nezapomeňte si je objednat zvlášť. Spot je také stmívatelný pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Bod je nastavitelný, takže určíte, kam světlo svítí. Super šikovný! Dopřejte svému interiéru vzpruhu s moderním zapuštěným bodem Chuck 111!Tento oblíbený produkt získáte nyní tady na našem webu umístěný v kategorii podhledove svetlo! Připravili jsme pro vás kvalitní kusy ze zmíněné sekce na pár kliknutí! To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce však také další prověřené produkty od výrobce Lampy & Světla. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Lampy & Světla dlouhodobě dodává špičkové výrobky. A tady je důkaz!

Oblíbený a kvalitní produkt Moderní zapuštěné bodové černé nastavitelné - Chuck 111 od top značky Lampy & Světla jednoduše můžete sehnat momentálně na našich stránkách až neuvěřitelně levně! Levně za cenu 769 Kč.