Moderní venkovní nástěnný bodový černý vč. LED IP65 – Leti

Pokud hledáte nástěnný reflektor pro vaši zahradu, který by osvětlil například vaši terasu, zahradní cestu, kůlnu nebo garáž,... více informací »
Moderní venkovní nástěnný bodový černý vč. LED IP65 - Leti
589 Kč
Ověřit dostupnost
Pokud hledáte nástěnný reflektor pro vaši zahradu, který by osvětlil například vaši terasu, zahradní cestu, kůlnu nebo garáž,...

Pokud hledáte nástěnný reflektor pro vaši zahradu, který by osvětlil například vaši terasu, zahradní cestu, kůlnu nebo garáž, pak je Leti lampou, kterou potřebujete! Tato moderní černá kulatá venkovní lampa okamžitě přinese na vaši zahradu příjemné teplé LED světlo! Lampa má průměr 13,5 cm. Vestavěný má hloubku 8 cm, délku 9,7 cm a šířku 9,7 cm. Lampa má světelný zdroj GX53 s výkonem 3 W, 350 lumenů a 25 000 hodin hoření. Světelný zdroj je snadno stmívatelný ve 3 krocích při 100%, 60% a 30% jasu. Díky tomu je barva světla teplejší, a to od 6500 Kelvinů do 4000 Kelvinů až 3000 Kelvinů. Má energetické hodnocení A. Díky tomu je lampa velmi odolná, a proto je dobrá jak pro životní prostředí, tak pro vaši peněženku. S IP65 dokonale odolný vůči vodě. Doplňte svou zahradu o naše Leti. Kvalitní a žádaný výrobek Moderní venkovní nástěnný bodový černý vč. LED můžete koupit rovněž u nás ve známé sekci venkovni nastenne svetlo! Nyní můžete koupit další produkty z naší rubriky v bezva akci.
Zajímavý kousek Moderní venkovní nástěnný bodový černý vč. LED IP65 – Leti je k získání již dnes u nás v sekci venkovni nastenne svetlo! Najděte si podobné výrobky z této oblíbené kategorie snadno online! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také více skvělých kousků od dodavatele Lampy & Světla. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Ve slevě tento kus Moderní venkovní nástěnný bodový černý dostanete bezstarostně tady na webu v oblíbené kategorii venkovni nastenne svetlo. Nyní můžete koupit ještě další výrobky z této kategorie snadno online.

Oblíbený a kvalitní produkt Moderní venkovní nástěnný bodový černý vč. máte možnost najít rovnou tady u nás zařazený v sekci venkovni nastenne svetlo. Nyní můžete získat parádní produkty ve zmiňované rubrice za rozumné peníze. Unikátní a oblíbený výrobek Moderní venkovní nástěnný bodový černý vč. LED IP65 – Leti najdete prostě tu ve známé rubrice venkovni nastenne svetlo. Pořiďte si ještě další výrobky z této známé sekce za super ceny! Věhlasný výrobce Lampy & Světla pro své zákazníky prodává prvotřídní sortiment. To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více! U nás v nabídce totiž najdete další produkty od značky Lampy & Světla. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Moderní venkovní nástěnný bodový černý vč. LED IP65 - Leti od našeho známého výrobce Lampy & Světla můžete koupit v naší aktuální nabídce trvale výhodně. Výhodně teď u nás za 589 Kč.