Moderní nástěnné svítidlo černé IP44 – Baleno II

Baleno II je skutečným poutačem pro váš domov i jeho okolí. Poskytuje krásné pastvinové světlo podél zdi. To je super krásné,... více informací »
Moderní nástěnné svítidlo černé IP44 - Baleno II
Baleno II je skutečným poutačem pro váš domov i jeho okolí. Poskytuje krásné pastvinové světlo podél zdi. To je super krásné,...

Baleno II je skutečným poutačem pro váš domov i jeho okolí. Poskytuje krásné pastvinové světlo podél zdi. To je super krásné, když je tma! Svítidlo má dvě svítidla GU10 a je dodáváno bez světelných zdrojů, proto si je u něj objednejte. Je také stmívatelný, takže můžete vytvořit útulnou atmosféru (stmívač není součástí dodávky). Baleno II je 7 cm široký, 9,2 cm hluboký a 16 cm vysoký. Díky použitému plastu, černé barvě a tvaru získá lampa elegantní nádech, takže se nejlépe hodí do moderního prostředí. Baleno II je díky hodnotě IP IP44 opravdu vhodné pro venkovní použití, ale můžete jej také umístit do interiéru v koupelně. Stále hledáte super moderní (venkovní) nástěnnou lampu? Našel jsi to!
Designový produkt Moderní nástěnné svítidlo černé IP44 – je k dispozici v pohodě tu na našem webu umístěný v sekci venkovni nastenne svetlo. Nyní si můžete pořídit oblíbené produkty z této oblíbené rubriky za internetové ceny. Náš sortiment je ale široký, mrkněte také na další vybrané kousky od dodavatele Lampy & Světla. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka Lampy & Světla vám nabízí kvalitní produkty.
Kvalitní a oblíbený kus Moderní nástěnné svítidlo černé IP44 – Baleno II máte možnost pořídit ještě u nás v oblíbené rubrice venkovni nastenne svetlo. Nyní si můžete koupit skvělé produkty ve zmíněné rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká. Podívejte se taky na více kousků značky Lampy & Světla. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní produkt Moderní nástěnné svítidlo černé IP44 - Baleno II od dodavatele s dlouholetou historií Lampy & Světla můžete dostat momentálně na našich stránkách za výprodejovou cenu! Nabídky od 645 Kč.