Metallux Závěsné světlo Cherry tři zdroje, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, G9, 40W, P: 50 cm

Moderní závěsné světlo Cherry s dekorací z červeného skla Závěsné světlo Cherry zaujme pestrobarevným a velmi moderním... více informací »
Metallux Závěsné světlo Cherry tři zdroje
Značka: Metallux
9 099 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní závěsné světlo Cherry s dekorací z červeného skla Závěsné světlo Cherry zaujme pestrobarevným a velmi moderním...

Moderní závěsné světlo Cherry s dekorací z červeného skla Závěsné světlo Cherry zaujme pestrobarevným a velmi moderním barevným provedením. Červená sklenice má velmi příjemnou barvu, která dodává mnoha místnostem určitou svěžest. Stropní konzola je široká lišta a zajišťuje stejnou vzdálenost mezi světly. Odpružení 90 cm zajišťuje, že se tato lampa používá zejména ve větších místnostech.Kvalitní a žádaný kus jde nakoupit snadno tu na webu v oblíbené sekci osvětlení interiéru. Nyní si můžete koupit ještě ostatní produkty z této populární rubriky ve výhodné akci! To však není všechno, nebojte, máme toho více! U nás totiž najdete další vybrané produkty značky Metallux. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka Metallux pro své zákazníky poskytuje top produkty A to je teprve začátek.

Zajímavý kousek Metallux Závěsné světlo Cherry tři zdroje, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, G9, 40W, P: 50 cm od kvalitní společnosti Metallux máte možnost najít zrovna dnes extra se slevou. Ceny již od 9 099 Kč.