Maul LED stolní lampa MAULpearly CCT stmívatelná zelená, Pracovna / kancelář, plast, ocel, 5W, K: 37.5cm

Stmívatelná stolní LED lampa MAULpearly - barva světla nastavitelná ve třech krocích Tato stolní lampa LED s moderním designem... více informací »
Maul LED stolní lampa MAULpearly CCT stmívatelná zelená
Značka: Maul
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Stmívatelná stolní LED lampa MAULpearly - barva světla nastavitelná ve třech krocích Tato stolní lampa LED s moderním designem...

Stmívatelná stolní LED lampa MAULpearly – barva světla nastavitelná ve třech krocích Tato stolní lampa LED s moderním designem umožňuje vytvořit optimální světelné podmínky, např. na pracovním stole v domácí pracovně, protože teplotu barev i jas lze ztlumit. Barvu světla lze zvolit ve třech úrovních: Teplá bílá, univerzální bílá nebo denní světlo. Zátěžová vložka zabudovaná v podstavci zajišťuje, že MAULpearly vždy bezpečně stojí, a podložka na podstavci, která je vhodná pro psací stůl, zabraňuje poškrábání desky stolu. Vypínač integrovaný v základně. – Rameno s flexibilním rozsahem pro nastavení úhlu světla. – 3stupňové stmívání – kompaktní svítidlo s vysokým světelným výkonem – pohodlné dotykové ovládání v poli na základně svítidlaTento kvalitní a žádaný produkt Maul LED stolní lampa MAULpearly CCT stmívatelná zelená, Pracovna / kancelář, plast, ocel, 5W, K: 37.5cm je k získání rovněž tady na našich stránkách v oblíbené sekci stolní lampy kancelářské. Nyní si můžete vybrat skvělé zboží z této známé rubriky za výhodnou cenu! Tento skvělý produkt získáte lehce tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci stolní lampy kancelářské. Prozkoumejte zcela nové zboží z naší kategorie snadno online! Přední výrobce Maul svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní zboží. To není vše, máme toho více. Mrkněte také na další kvalitní zboží značky Maul. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní výrobek Maul LED stolní lampa MAULpearly CCT stmívatelná zelená, Pracovna / kancelář, plast, ocel, 5W, K: 37.5cm od společnosti Maul můžete nakoupit právě teď v naší nabídce v akci! Cena již od 1 799 Kč.