Masiero Stolní lampa Eva TL1 M, výška 53 cm tmavě šedá, Obývací pokoj / jídelna, umělá pryskyřice, polyuretan, hliník, E27, 100W, K: 53cm

Stolní lampa Eva od Masiero - klasicky elegantní příslušenství k osvětlení Stolní lampa Eva vypadá klasicky i moderně... více informací »
Masiero Stolní lampa Eva TL1 M
Značka: Masiero
20 999 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa Eva od Masiero - klasicky elegantní příslušenství k osvětlení Stolní lampa Eva vypadá klasicky i moderně...

Stolní lampa Eva od Masiero – klasicky elegantní příslušenství k osvětlení Stolní lampa Eva vypadá klasicky i moderně současně. Skládá se z kulatého stínítka z hliníku a atraktivně tvarovaného rámu. Rám lampy dodává stolní lampě klasický nádech a je vyroben ze syntetické pryskyřice a polyurethanu. Uprostřed rámu jsou zakomponovány dvě koule, které doplňují stínítko prvotřídní a stylové. Kulatý difuzor na horní straně stínítka umožňuje úniku světla nahoru. Stolní lampa je ideální jako zdroj světla pro komodu nebo odkládací stolek v obývacím pokoji, ale také jako útulné osvětlení nočního stolku. Po zapnutí stolní lampy Eva se díky distribuci světla rozšíří útulná atmosféra. Masiero je rodinná společnost a byla založena v roce 1981 jako Emme Pi Light. Společnost převzala jméno Masiero v roce 2005, kdy do společnosti vstoupil Enrico Maria Masiero, syn zakladatelů společnosti Paolo Masiero a Marilena Pellizzato. Produktová řada společnosti se zaměřuje na materiály zpracované vysoce kvalifikovanými řemeslníky v Itálii. Vysoce kvalitní materiály a zpracování, cit pro technologii a design a prestižní značka jsou prvky, díky Masiero jedinečný. Oblíbený a kvalitní produkt Masiero Stolní lampa Eva TL1 M, výška 53 cm tmavě šedá, Obývací pokoj / jídelna, umělá pryskyřice, polyuretan, hliník, E27, 100W, K: 53cm můžete nakoupit lehce tady u nás v oblíbené sekci stolní lampy. Máme pro vás zcela nové produkty ve zmiňované sekci ve výprodejové akci!

Kvalitní kousek Masiero Stolní lampa Eva TL1 M, výška 53 cm tmavě šedá, Obývací pokoj / jídelna, umělá pryskyřice, polyuretan, hliník, E27, 100W, K: 53cm od značky se zárukou kvality Masiero lze zakoupit tady za výhodnou cenu. Nabídky již od 20 999 Kč.