Markslöjd Černé závěsné světlo Kirkenes, nastavitelná výška, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 60W, K: 26cm

Závěsná lampa Kirkenes pro mimořádný vzhled Tři černé kovové prvky v různých velikostech zajišťují, že závěsné světlo... více informací »
Markslöjd Černé závěsné světlo Kirkenes
Značka: Markslöjd
4 699 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa Kirkenes pro mimořádný vzhled Tři černé kovové prvky v různých velikostech zajišťují, že závěsné světlo...

Závěsná lampa Kirkenes pro mimořádný vzhled Tři černé kovové prvky v různých velikostech zajišťují, že závěsné světlo Kirkenes si v obývacím prostoru přijde na své. Světelný zdroj směřující dolů umožňuje příslušné místnosti zářit v příjemném světle. Navíc lze upravit výšku závěsné lampy Kirkenes. Pomocí kovového prvku, ke kterému je stínítko připevněno, lze výšku nastavit od 80 cm do 190 cm.
Nový kousek lze pořídit zrovna na našich stránkách v sekci závěsná světla! Nyní najdete oblíbené produkty ze zmíněné kategorie za parádní cenu. U zákazníků oblíbená značka Markslöjd má ve stále nabídkce kvalitní sortiment.

Tento kvalitní a levný produkt Markslöjd Černé závěsné světlo Kirkenes, nastavitelná výška, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 60W, K: 26cm od oblíbené značky se zárukou kvality Markslöjd pohodlně pořídíte právě zde se slevou. Zboží pořídíte teď u nás za 4 699 Kč.