Marchetti Závěsné světlo Glace ze skla, jeden zdroj, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, G9, 40W

Jednoplamenová závěsná lampa Glace s efektem hvězdného prachu Závěsná lampa Glace vypadá velmi přirozeně, což je dáno hlavně... více informací »
Marchetti Závěsné světlo Glace ze skla
Značka: Marchetti
8 099 Kč
Ověřit dostupnost
Jednoplamenová závěsná lampa Glace s efektem hvězdného prachu Závěsná lampa Glace vypadá velmi přirozeně, což je dáno hlavně...

Jednoplamenová závěsná lampa Glace s efektem hvězdného prachu Závěsná lampa Glace vypadá velmi přirozeně, což je dáno hlavně bílou a průhlednou barvou, ale také tvarem. Bez ohledu na úhel, ze kterého se díváte na svítidlo, vypadá pokaždé jinak. Stínidlo je sférické a skládá se ze skla se strukturou hvězdného prachu. Světlo vychází nepřímo a odráží se a vytváří měkké rozložení světla. Díky jemným vzduchovým kapsám jsou jedinečné. Závěsné svítidlo je zvláště integrováno do moderních obývacích pokojů. Poznámka: Na obrázku vidíte lampu v několika kopiích.Tento vynikající výrobek Marchetti Závěsné světlo Glace ze skla, jeden zdroj, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, G9, 40W můžete získat právě nyní tady a teď na našem webu v kategorii závěsná světla! Pořiďte si podobné kousky ve zmíněné rubrice za báječnou cenu!

Nový produkt Marchetti Závěsné světlo Glace ze skla, jeden zdroj, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, G9, 40W od známého dodavatele Marchetti máte možnost dostat tady za nejnižší cenu! Aktuálně stojí u nás 8 099 Kč.