Marchetti LED závěsné světlo Ulaop, pět kruhů, černé, Obývací pokoj / jídelna, kov, plexisklo, P: 160 cm, L: 40 cm

Neobvyklá závěsná lampa LED Ulaop s pěti světelnými LED kroužky LED závěsná lampa Ulaop je elegantním poutačem v oblasti... více informací »
Marchetti LED závěsné světlo Ulaop
Značka: Marchetti
56 899 Kč
Ověřit dostupnost
Neobvyklá závěsná lampa LED Ulaop s pěti světelnými LED kroužky LED závěsná lampa Ulaop je elegantním poutačem v oblasti...

Neobvyklá závěsná lampa LED Ulaop s pěti světelnými LED kroužky LED závěsná lampa Ulaop je elegantním poutačem v oblasti obývacího pokoje nebo jídelny. Závěsná lampa se skládá z trubkového vodorovného rámu, na kterém visí pět prstenů z mléčného plexiskla. Rám má několik spojovacích bodů, kde můžete připojit kroužky k rámu a toku elektřiny, což pak způsobí jejich rozsvícení. Prsteny jsou tvarovány v různých velikostech, a tak je v obytném prostoru dosaženo vzrušujícího světelného efektu. Díky technologii LED je závěsné světlo velmi ekonomické i při častém a dlouhodobém používání. – Lze připojit další kroužky až do maxima 28 W. – externě stmívatelné (DALI, 1-10V, push dim) Tento designový produkt Marchetti LED závěsné světlo Ulaop, pět kruhů, černé, Obývací pokoj / jídelna, kov, plexisklo, P: můžete získat ještě tady u nás ve známé rubrice závěsná světla. Nyní pořídíte podobné zboží z této populární sekce za báječnou cenu. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další skvělé zboží od výrobce Marchetti. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný produkt Marchetti LED závěsné světlo Ulaop, pět kruhů, černé, Obývací pokoj / jídelna, kov, plexisklo, P: 160 cm, L: 40 cm od populární značky Marchetti můžete najít právě nyní na našich stránkách až neuvěřitelně levně! Nabídky od 56 899 Kč.