Marchetti LED nástěnné světlo Dome držák zalomený bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, 8W, K: 40cm

Vyčnívající nástěnné LED světlo s kopulovitým krytem Čtvercová přídržná tyč je v horní oblasti ohnutá a vyčnívá ze... více informací »
Marchetti LED nástěnné světlo Dome držák zalomený bílá
Značka: Marchetti
8 399 Kč
Ověřit dostupnost
Vyčnívající nástěnné LED světlo s kopulovitým krytem Čtvercová přídržná tyč je v horní oblasti ohnutá a vyčnívá ze...

Vyčnívající nástěnné LED světlo s kopulovitým krytem Čtvercová přídržná tyč je v horní oblasti ohnutá a vyčnívá ze zdi. Zde je umístěno stínidlo ve tvaru kopule, které díky otočnému a otočnému nástavci a integrované optické čočce umožňuje přesné vyrovnání poruchy světla. Nástěnné LED světlo Dome přispívá k vysoce kvalitnímu a stylovému vybavení, zejména v moderních obývacích pokojích a saloncích.Tento kvalitní a žádaný produkt Marchetti LED nástěnné světlo Dome držák zalomený bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, 8W, K: 40cm je k sehnání rovnou tady u nás v populární rubrice nástěnná svítidla. Máme pro vás skvělé produkty z této známé kategorie za super cenu. Naše nabídka je široká, u nás najdete další kvalitní kousky od výrobce Marchetti. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Marchetti má na skladě vynikající produkty.

Výjimečný výrobek Marchetti LED nástěnné světlo Dome držák zalomený bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, 8W, K: 40cm od známé značky Marchetti máte možnost dostat zde za výhodné peníze. Výhodně za 8 399 Kč.