Lumina Perla závěsné světlo skleněná koule Ø 35 cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, ocel, hliníkový tlakový odlitek, E27, 150W

Závěsná lampa Perla s ručně foukanou skleněnou koulí, variabilně namontovatelná Perla je závěsná lampa se speciálním... více informací »
Lumina Perla závěsné světlo skleněná koule Ø 35 cm
Značka: Lumina
16 999 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa Perla s ručně foukanou skleněnou koulí, variabilně namontovatelná Perla je závěsná lampa se speciálním...

Závěsná lampa Perla s ručně foukanou skleněnou koulí, variabilně namontovatelná Perla je závěsná lampa se speciálním zavěšením. Ručně foukané kulové stínítko z opálově bílého skla je z boku drženo dvěma závěsy, kabel se stropním připojením se připevňuje samostatně. Výsledkem je široká škála možností použití, ať už jako závěsná lampa na strop nebo ukotvená ke stropu a podlaze jako stojací lampa. Vnitřní rám (patent Lumina) je navržen pro napětí do 50 kg. Perla je design od Ettore Cimini a Waltera Moniciho. Designový přístup italského designéra Waltera Moniciho, podle něhož má technický aspekt, zejména ideální mobilita, přednost před stylistickým, byl působivě implementován do závěsného světla Perla. Závěsná lampa Perla je kvalitní výrobek od italského výrobce osvětlení Lumina. Společnost, kterou založil Tommaso Cimini v roce 1980, vyrábí světla z vysoce kvalitních a téměř výhradně recyklovatelných materiálů, které se vyznačují dlouhou životností. Udržitelnost je nejvyšší prioritou při výběru a pořizování materiálů i při výrobě ve společnosti Lumina. Udržitelnost, která je součástí obchodní filozofie společnosti Lumina Italia, je brána v úvahu prostřednictvím nákupu materiálů na místě, výroby energie převážně prostřednictvím solárních kolektorů a výlučného používání recyklovatelných obalových materiálů.Tento zlevněný kus jde nakoupit bezstarostně na webu zařazený v kategorii závěsná světla! Připravili jsme pro vás zcela nové produkty z této kategorie za báječnou cenu.

Výjimečný a žádaný výrobek Lumina Perla závěsné světlo skleněná koule Ø 35 cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, ocel, hliníkový tlakový odlitek, E27, 150W od známé značky Lumina je k dostání zrovna dneska trvale výhodně. Nyní zakoupíte za 16 999 Kč.