Lumina Daphinette Portatile 2 700 K černá matná, Pracovna / kancelář, ocel, hliník, 2.5W, K: 41cm

Bezdrátová flexibilní stolní lampa LED Daphinette Portatile s dotykovým stmívačem Stolní lampa LED Daphinette Portatile je malou... více informací »
Lumina Daphinette Portatile 2 700 K černá matná
Značka: Lumina
9 599 Kč
Ověřit dostupnost
Bezdrátová flexibilní stolní lampa LED Daphinette Portatile s dotykovým stmívačem Stolní lampa LED Daphinette Portatile je malou...

Bezdrátová flexibilní stolní lampa LED Daphinette Portatile s dotykovým stmívačem Stolní lampa LED Daphinette Portatile je malou verzí kultovní lampy Daphine od společnosti Lumina a nyní se dodává v bateriové verzi. Je vyroben z hliníku a oceli a skládá se z několika praktických součástí. Kompaktní základna zajišťuje stabilitu a obsahuje dvě dobíjecí baterie 18650 LI-ION, které umožňují až 6 hodin provozu při 100% jasu a dokonce až 22 hodin při nejnižší úrovni jasu. Na základně je také dotykové ovládání pro zapnutí/vypnutí a stmívání a port USB-C pro nabíjení. Následuje nastavitelné rameno, které lze otočit o 180° z vodorovné polohy do svislé na opačnou stranu. Výrazná hlava svítidla s půlválcovým difuzorem s 8 otvory, která je charakteristickým prvkem celé řady Daphine, je spojena kloubem. Hlavu lze otáčet o 360° a naklápět nahoru a dolů o 200°. Díky této mobilitě lze světlo kdykoli libovolně směrovat a ovlivňovat, což umožňuje vysokou flexibilitu osvětlení. Ať už v obývacím pokoji, v hotelu nebo v pracovně – svítidlo Daphinette je všestranné a vhodné pro mnoho účelů. – Doba svícení: 6 h (100% jas) až 22 h (25% jas) – Doba nabíjení: 5 h Estetický vzhled a nezaměnitelná konstrukce stolní lampy Daphinette Portatile dokonale ztělesňují koncept „hodně světla, malá lampa“, kterým se při vývoji lampy řídil její designér Tommaso Cimini. Cimini je také zakladatelem italského výrobce designových svítidel Lumina, který představuje svítidla přízemní konstrukce a vysoké kvality.
Neodolatelný kus Lumina Daphinette Portatile 2 700 K černá matná, Pracovna / kancelář, ocel, je dostupný bezprostředně na našem webu v populární sekci stolní lampy kancelářské. Prozkoumejte ještě ostatní zboží z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Vysoce kvalitní produkt Lumina Daphinette Portatile 2 700 K černá matná, Pracovna / kancelář, ocel, hliník, 2.5W, K: 41cm od známé značky Lumina snadno naleznete momentálně na webu za parádní cenu! Výhodně za super cenu 9 599 Kč.