Lumina Daphine 45th Anniversary stolní lampa 3000K, Pracovna / kancelář, hliník pískovaný, 10W, L: 11 cm, K: 85cm

Limitovaná edice stolní lampy LED Daphine U příležitosti 45. výročí designu stolní lampy Daphine, která je výstavním kouskem... více informací »
Lumina Daphine 45th Anniversary stolní lampa 3000K
Značka: Lumina
23 899 Kč
Ověřit dostupnost
Limitovaná edice stolní lampy LED Daphine U příležitosti 45. výročí designu stolní lampy Daphine, která je výstavním kouskem...

Limitovaná edice stolní lampy LED Daphine U příležitosti 45. výročí designu stolní lampy Daphine, která je výstavním kouskem výrobce Lumina, byla vyrobena tato limitovaná edice. Model se od ostatních modelů odlišuje světle šedým, pískovaným lakem, čímž dosahuje příjemného haptického dojmu. Dalším prvkem limitované edice je laserem vyrytý podpis designéra a zakladatele Tommasa Ciminiho. Design svítidla Daphine je tvořen jeho vynalézavostí, kreativitou a znalostí materiálů a vytváří svítidlo, které vyvolává senzaci. Je vybavena vysoce kvalitními teplými bílými diodami LED a svítí na pracovní stůl nebo do obývacího pokoje na tabuli Sightboard. Za zmínku stojí zejména vysoké barevné podání LED diod, které dokáže vytvořit téměř věrnou reprodukci okolí. Díky třem kloubům je Daphine obzvláště flexibilní v orientaci a lze ji využít pro mnoho aktivit. Ústředním bodem je kompaktní černá základna, na níž je připevněno hranaté strojní kování s viditelnými šrouby. Zde se také nachází dvojitý spínač, jehož nastavovacím šroubem lze volit mezi dvěma způsoby stmívání: Snížení osvětlení lze provést buď pomocí dvoukrokového režimu, nebo plynulým stmíváním díky funkci push-dim. Italský designérský výrobce Lumina se svým zakladatelem Tommasem Ciminim si dal za cíl působit ve prospěch svých zákazníků kombinací nových výrobních technologií v oblasti formy a funkce. V kombinaci s dobrou porcí techniky práce a řemeslného zpracování je výsledek jasný a zákazník z něj má zážitek.

Exkluzivní produkt Lumina Daphine 45th Anniversary stolní lampa 3000K, Pracovna / kancelář, hliník pískovaný, 10W, L: 11 cm, K: 85cm od výrobce se skvělou pověstí Lumina snadno pořídíte momentálně na webu napořád výhodně. Nyní pořídíte jen za 23 899 Kč.