Luke Roberts Model F LED závěsné světlo šedé, Obývací pokoj / jídelna, hliník, plast, 65W, Energetická třída: G, K: 8cm

Model F od Luke Roberts - Chytré LED závěsné světlo s ovládáním aplikací a inovativní technologií ovládání světla... více informací »
Luke Roberts Model F LED závěsné světlo šedé
Značka: Luke Roberts
12 299 Kč
Ověřit dostupnost
Model F od Luke Roberts - Chytré LED závěsné světlo s ovládáním aplikací a inovativní technologií ovládání světla...

Model F od Luke Roberts – Chytré LED závěsné světlo s ovládáním aplikací a inovativní technologií ovládání světla Inovativní designová lampa Model F od Luke Roberts vytváří dokonalé světlo pro každou situaci. LED závěsné světlo se pohodlně ovládá přes Bluetooth a odpovídající aplikaci Luke Roberts, která je k dispozici zdarma pro iOS nebo Android . Díky jedinečné technologii ovládání světla uvnitř umožňuje toto svítidlo individuální všestranné osvětlení. Vestavěné LED moduly poskytují nepřímé i přímé osvětlení. Oba lze přepínat nezávisle na sobě. Díky takzvané technologii řízení světla lze přímé světlo řídit a ovládat v neuvěřitelných 84 prostorových směrech. S aplikací lze libovolně osvětlit jakýkoli úhel místnosti jasem, barva sv?tla a teplota sv?tla . Nepřímé světlo svítící nahoru je také rozděleno do 16 segmentů a lze jej také cíleně upravit. Například závěsné světlo Model F může svítit studenou univerzální bílou směrem k jídelně a příjemnou teplou bílou směrem k obývacím pokojům. Nepřímé světlo směrem nahoru také umožňuje světelnou atmosféru s více než 16 miliony barev. Světelné scény, například pro čtení nebo sledování televize, lze nastavit pomocí aplikace, kterou lze také vybrat pomocí vypínače na zdi. Kromě toho lze v požadovanou dobu nastavit funkci světelného alarmu. Speciální funkce / kompatibilita: – jedinečná technologie ovládání světla – přímé světlo od teplé bílé (2700 K) po univerzální bílou (4000 K) – Vícebarevné nepřímé světlo: RGB a bílé tóny ve spektru od 2 700 K do 4 000 K. – nepřetržitě stmívatelné pomocí aplikace (ne pomocí nástěnného spínače) – ovladatelné bezplatnou aplikací Luke Roberts (Bluetooth) – Funkce světelného alarmu – Hlasové ovládání pomocí Amazon Alexa Skill a Google Home – Inteligentní světelný asistent: Svítidlo se učí z chování při používání a automaticky volí ideální světelnou scénu po zapnutí v závislosti na čase a dni v týdnu. – Lze jej zapnout a vypnout běžnými nástěnnými spínači – Dekorativní deštník Bloom dostupný prostřednictvím příslušenství

Hodně oblíbený výrobek Luke Roberts Model F LED závěsné světlo šedé, Obývací pokoj / jídelna, hliník, plast, 65W, Energetická třída: G, K: 8cm od výrobce se zárukou kvality Luke Roberts je k získání tady a teď extra se slevou. Nabídka již od 12 299 Kč.