Luke Roberts Model F LED závěsné světlo bílé, Obývací pokoj / jídelna, hliník, plast, 65W, Energetická třída: G, K: 8cm

Model F od Luke Roberts - Chytré LED závěsné světlo s ovládáním aplikací a inovativní technologií ovládání světla... více informací »
Luke Roberts Model F LED závěsné světlo bílé
Značka: Luke Roberts
15 599 Kč
Ověřit dostupnost
Model F od Luke Roberts - Chytré LED závěsné světlo s ovládáním aplikací a inovativní technologií ovládání světla...

Model F od Luke Roberts – Chytré LED závěsné světlo s ovládáním aplikací a inovativní technologií ovládání světla Inovativní designová lampa Model F od Luke Roberts vytváří dokonalé světlo pro každou situaci. LED závěsné světlo se pohodlně ovládá přes Bluetooth a odpovídající aplikaci Luke Roberts, která je k dispozici zdarma pro iOS nebo Android . Díky jedinečné technologii ovládání světla uvnitř umožňuje toto svítidlo individuální všestranné osvětlení. Vestavěné LED moduly poskytují nepřímé i přímé osvětlení. Oba lze přepínat nezávisle na sobě. Díky takzvané technologii řízení světla lze přímé světlo řídit a ovládat v neuvěřitelných 84 prostorových směrech. S aplikací lze libovolně osvětlit jakýkoli úhel místnosti jasem, barva sv?tla a teplota sv?tla . Nepřímé světlo svítící nahoru je také rozděleno do 16 segmentů a lze jej také cíleně upravit. Například závěsné světlo Model F může svítit studenou univerzální bílou směrem k jídelně a příjemnou teplou bílou směrem k obývacím pokojům. Nepřímé světlo směrem nahoru také umožňuje světelnou atmosféru s více než 16 miliony barev. Světelné scény, například pro čtení nebo sledování televize, lze nastavit pomocí aplikace, kterou lze také vybrat pomocí vypínače na zdi. Kromě toho lze v požadovanou dobu nastavit funkci světelného alarmu. Speciální funkce / kompatibilita: – jedinečná technologie ovládání světla – přímé světlo od teplé bílé (2700 K) po univerzální bílou (4000 K) – Vícebarevné nepřímé světlo: RGB a bílé tóny ve spektru od 2 700 K do 4 000 K. – nepřetržitě stmívatelné pomocí aplikace (ne pomocí nástěnného spínače) – ovladatelné bezplatnou aplikací Luke Roberts (Bluetooth) – Funkce světelného alarmu – Hlasové ovládání pomocí Amazon Alexa Skill a Google Home – Inteligentní světelný asistent: Svítidlo se učí z chování při používání a automaticky volí ideální světelnou scénu po zapnutí v závislosti na čase a dni v týdnu. – Lze jej zapnout a vypnout běžnými nástěnnými spínači – Dekorativní deštník Bloom dostupný prostřednictvím příslušenství Hodně prodávaný produkt Luke Roberts Model F LED závěsné světlo bílé, Obývací pokoj / jídelna, hliník, plast, 65W, Energetická třída: G, K: 8cm je k sehnání rovněž tu na našich stránkách ve známé kategorii inteligentní lustry! Prozkoumejte parádní zboží z této oblíbené sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce totiž najdete další produkty od dodavatele Luke Roberts. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Luke Roberts vyrábí top produkty. Vždyť to vidíte sami!

Tento velmi oblíbený produkt Luke Roberts Model F LED závěsné světlo bílé, Obývací pokoj / jídelna, hliník, plast, 65W, Energetická třída: G, K: 8cm od značky s dlouholetou tradicí Luke Roberts jednoduše můžete sehnat právě teď v naší nabídce ve výhodné akci! Aktuálně v akci za 15 599 Kč.