Louis Poulsen závěsné světlo VL Ring Crown 3zdroje, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, sklo, E27, 40W, K: 23.3cm

Elegantní závěsná lampa se třemi plameny VL Ring Crown Závěsná lampa VL Ring Crown zaujme zdrženlivou elegancí a organickým... více informací »
Louis Poulsen závěsné světlo VL Ring Crown 3zdroje
Značka: Louis Poulsen
65 599 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní závěsná lampa se třemi plameny VL Ring Crown Závěsná lampa VL Ring Crown zaujme zdrženlivou elegancí a organickým...

Elegantní závěsná lampa se třemi plameny VL Ring Crown Závěsná lampa VL Ring Crown zaujme zdrženlivou elegancí a organickým tvarem. Tři odstíny, které jsou vyrobeny z ručně foukaného opálového skla, vyzařují světlo primárně dolů, a proto je lampa obzvláště vhodná pro osvětlení jídelního stolu. Opálové sklo vytváří po stranách rozptýlené světlo a umožňuje zářit odstíny. Stínidla jsou připevněna k rámu ze saténové mosazi, který je neošetřený a z tohoto důvodu se může časem měnit. Konstrukce lampy vychází z návrhů Vilhelma Lauritzena pro budovu rádia Radiohus ze 40. let a nyní byla zařazena do sortimentu značkového výrobce Louis Poulsen . Lauritzen byl jedním z nejvýznamnějších dánských architektů a navrhl například první kodaňské letiště a Teater Nørrbro. Hodně žádaný produkt Louis Poulsen závěsné světlo VL Ring Crown 3zdroje, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, sklo, E27, 40W, K: 23.3cm je k získání již dnes tu na našem webu zařazený v kategorii závěsná světla! Nyní najdete ještě jiné produkty z této známé sekce za skvělou cenu! To není všechno, nebojte, máme toho více. U nás najdete další kousky značky Louis Poulsen. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Louis Poulsen závěsné světlo VL Ring Crown 3zdroje, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, sklo, E27, 40W, K: 23.3cm od dodavatele zboží Louis Poulsen pohodlně seženete zde za mimořádně nízkou cenu. K sehnání zrovna v akci za 65 599 Kč.