Louis Poulsen VL45 Radiohus závěsné světlo 17, 5 cm, Obývací pokoj / jídelna, opálové sklo, mosaz, E14, 4W, K: 24.6cm

Designová závěsná lampa VL45 Radiohus od Vilhelma Lauritzena Proslulý dánský architekt Vilhelm Lauritzen navrhl ve 40. letech 20.... více informací »
Louis Poulsen VL45 Radiohus závěsné světlo 17
Značka: Louis Poulsen
9 599 Kč
Ověřit dostupnost
Designová závěsná lampa VL45 Radiohus od Vilhelma Lauritzena Proslulý dánský architekt Vilhelm Lauritzen navrhl ve 40. letech 20....

Designová závěsná lampa VL45 Radiohus od Vilhelma Lauritzena Proslulý dánský architekt Vilhelm Lauritzen navrhl ve 40. letech 20. století světla pro budovu rozhlasu v Kodani. Výsledná závěsná světla zažila v roce 2016 oživení dánským výrobcem Louis Poulsen Poulsenem pod názvem VL45 Radiohus v designu věrném originálu as původními materiály. Závěsná lampa má stínidlo z ručně foukaného opálového skla, které se skládá ze tří vrstev: vnitřní a vnější vrstva jsou z průhledného, lesklého skla a střední vrstva z bílého skla. Stínidlo má na spodním konci otvor, kterým se vytváří světelný kužel směřující dolů. Opálové sklo je také jemně pronikáno světlem, takže stín je osvětlen všude kolem a vytváří se teplá a příjemná atmosféra. Vilhelm Lauritzen, který mimo jiné navrhl první kodaňské letiště a divadlo Nørrebro, byl jedním z nejdůležitějších dánských architektů. Ve svých světelách kombinoval silné a slabé světlo, aby vytvořil souhru kontur a nuancí.

Tento akční produkt Louis Poulsen VL45 Radiohus závěsné světlo 17, 5 cm, Obývací pokoj / jídelna, opálové sklo, mosaz, E14, 4W, K: 24.6cm od společnosti s předním postavením na trhu Louis Poulsen máte možnost sehnat ještě dnes napořád výhodně! Nyní nakoupíte za 9 599 Kč.