Louis Poulsen VL38 – stolní lampa LED, bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, mosaz, 10W, K: 38cm

Stolní lampa VL38 - designový klasik od Vilhelma Lauritzena nyní s LED Stolní lampa LED VL38 LED vypadá nejen retro, ale také je... více informací »
Louis Poulsen VL38 - stolní lampa LED
Značka: Louis Poulsen
13 499 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa VL38 - designový klasik od Vilhelma Lauritzena nyní s LED Stolní lampa LED VL38 LED vypadá nejen retro, ale také je...

Stolní lampa VL38 – designový klasik od Vilhelma Lauritzena nyní s LED Stolní lampa LED VL38 LED vypadá nejen retro, ale také je retro – neboť první návrh k tomuto modelu svítidla pochází z pozdních 30. let minulého století a byl zhotoven speciálně pro budovu dánského rozhlasu v Kodani. Dnes je tento návrh Vilhelma Lauritzena (1894-1984), známého dánského architekta, vybavený LED a nabízí tak uživateli současné řešení osvětlení. Sklon hlavy a stojanu lze snadno změnit, úroveň jasu lze přepnout mezi dvěma úrovněmi (50 % a 100 %) pomocí přepínače integrovaného do základny – zahrnuje také paměťovou funkci. Další funkcí stolní lampa LED VL38 je časovač, který automaticky vypne světlo po čtyřech nebo osmi hodinách. K největším architektonickým dílům Vilhelma Lauritzena patří mimo jiné Dům rozhlasu Radiohuset v Kodani, první letiště v Kodani a divadlo Nørrebro. Dánský výrobce osvětlení Louis Poulsen zahrnul do svého sortimentu sérii svítidel navrženou pro Dům rozhlasu a vyráběl ji sériově. Upozornění: Mosazné části lampy jsou neošetřené, a proto se může časem vytvořit patina.Tento designový kousek Louis Poulsen VL38 – stolní lampa LED, bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, mosaz, 10W, K: 38cm lze získat právě nyní tu na stránkách ve známé rubrice stolní lampy kancelářské! Vyhledejte si ještě jiné produkty z této rubriky za výhodnou cenu.

Unikátní produkt Louis Poulsen VL38 - stolní lampa LED, bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, mosaz, 10W, K: 38cm od spolehlivého výrobce Louis Poulsen jde nakoupit tady a teď za mimořádně nízkou cenu! Právě teď za cenu 13 499 Kč.