Louis Poulsen VL38 – stojací lampa LED, bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, mosaz, 10W, K: 120cm

Klasik stojacích lamp od Vilhelma Lauritzena: model VL38 nyní s LED Mezi nejznámější díla dánského architekta Vilhelma Lauritzena... více informací »
Louis Poulsen VL38 - stojací lampa LED
Značka: Louis Poulsen
17 099 Kč
Ověřit dostupnost
Klasik stojacích lamp od Vilhelma Lauritzena: model VL38 nyní s LED Mezi nejznámější díla dánského architekta Vilhelma Lauritzena...

Klasik stojacích lamp od Vilhelma Lauritzena: model VL38 nyní s LED Mezi nejznámější díla dánského architekta Vilhelma Lauritzena (1894-1984) patří mimo jiné budova dánského rozhlasu „Radiohuset“ v Kodani a první letiště v dánském hlavním městě. V oblasti techniky osvětlení se stal známým především díky modelu VL38, který je po něm pojmenovaný a který navrhl v pozdních 30. letech minulého století pro „Radiohuset“. Dánský výrobce osvětlení Louis Poulsen tehdy zařadil model do svého katalogu a dnes tento klasik zažívá obrození. Byl totiž vybaven technologií LED a představuje tedy moderní řešení osvětlení v oblíbeném retro stylu. Hlavu a stojan stojací lampy lze snadno naklonit a přizpůsobit potřebám uživatele. Jas může být nastaven na dvě různé úrovně (50 a 100 %) – včetně paměťové funkce. Další praktickou funkcí stojací lampy LED VL38 je časovač, který po čtyřech nebo osmi hodinách světlo automaticky vypne. Upozornění: Mosazné části stojací lampy jsou neošetřené, a proto se může časem vytvořit patina.

Kvalitní a oblíbený výrobek Louis Poulsen VL38 - stojací lampa LED, bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, mosaz, 10W, K: 120cm od dodavatele s dobrým jménem Louis Poulsen jednoduše pořídíte tady teď právě za outletovou cenu. Zrovna nyní za cenu 17 099 Kč.