Louis Poulsen VL Studio stolní lampa mosaz, Ø 15cm, Obývací pokoj / jídelna, mosaz kartáčovaná, opálové sklo ručně foukané, G9, 30W, K: 14.5cm

Stolní lampa VL Studio z mosazi a bílého opálového skla s kabelovým vypínačem Stolní lampa VL Studio se díky svému malému... více informací »
Louis Poulsen VL Studio stolní lampa mosaz
Značka: Louis Poulsen
10 899 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa VL Studio z mosazi a bílého opálového skla s kabelovým vypínačem Stolní lampa VL Studio se díky svému malému...

Stolní lampa VL Studio z mosazi a bílého opálového skla s kabelovým vypínačem Stolní lampa VL Studio se díky svému malému průměru snadno hodí do různých obytných prostor a prostředí. Své místo najde například v obývacím pokoji, v ložnici, v předsíni na policích nebo okenních parapetech. Souhra mosazného krytu a třívrstvého opálového skla dodává stolní lampě ušlechtilý vzhled, který vylepší každé prostředí. Pro výměnu žárovky lze sklo jednoduše odšroubovat. Vypínač je integrován v přívodním potrubí. Design kolekce svítidel VL Studio pochází od Vilhelma Lauritzena a je přesvědčivý zejména díky kvalitním materiálům a jednoduché estetice, s níž se dobře hodí do různých prostředí. Výrobu zajišťuje renomovaný dánský výrobce svítidel Louis Poulsen. Poznámka: Neošetřená mosaz se časem mění a získává patinu.
Tento neodolatelný kousek Louis Poulsen VL Studio stolní lampa je k sehnání lehce tady u nás v oblíbené rubrice stolní lampy. Podívejte se na ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice ve výhodné akci.

Ve slevě kus Louis Poulsen VL Studio stolní lampa mosaz, Ø 15cm, Obývací pokoj / jídelna, mosaz kartáčovaná, opálové sklo ručně foukané, G9, 30W, K: 14.5cm od výrobce se zárukou kvality Louis Poulsen jde koupit v naší online nabídce za extra cenu. V současnosti pořídíte za cenu 10 899 Kč.