Louis Poulsen VL Studio stolní lampa černá, Ø 15cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, opálové sklo ručně foukané, G9, 30W, K: 14.5cm

Stolní lampa VL Studio z hliníku a opálového skla, s kabelovým vypínačem Stolní lampa VL Studio má kulový design a je vyrobena z... více informací »
Louis Poulsen VL Studio stolní lampa černá
Značka: Louis Poulsen
8 199 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa VL Studio z hliníku a opálového skla, s kabelovým vypínačem Stolní lampa VL Studio má kulový design a je vyrobena z...

Stolní lampa VL Studio z hliníku a opálového skla, s kabelovým vypínačem Stolní lampa VL Studio má kulový design a je vyrobena z černého hliníku a bílého opálového skla. Díky nadčasovému barevnému provedení a malým rozměrům lze stolní lampu snadno začlenit do různých obytných prostor. Lze je použít například jako zdroj světla v obývacím pokoji nebo ložnici, na chodbě nebo na policích či okenních parapetech. Osvětluje okolí bez oslnění a rozptýleně. Vypínač je integrován v přívodním kabelu. Design stolní lampy pochází od Vilhelma Lauritzena a původně byl vytvořen pro budovu rozhlasu v Kodani. Svítidlo se však již dlouho používá v soukromém sektoru a je ceněno zejména pro své vysoce kvalitní materiály. Za výrobu je zodpovědný dánský výrobce osvětlení Louis Poulsen.

Kvalitní a žádaný produkt Louis Poulsen VL Studio stolní lampa černá, Ø 15cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, opálové sklo ručně foukané, G9, 30W, K: 14.5cm značky Louis Poulsen máte možnost nakoupit online ve výprodejové akci! Nyní pořídíte za 8 199 Kč.