Louis Poulsen stojací lampa Yuh Brass, bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, mosaz, italský mramor, 10W, K: 140cm

Stojací lampa Yuh Brass zaujme svým minimalismem a funkčností Stojací lampa Yuh zaujme nejen svým designem, ale také se... více informací »
Louis Poulsen stojací lampa Yuh Brass
Značka: Louis Poulsen
20 499 Kč
Ověřit dostupnost
Stojací lampa Yuh Brass zaujme svým minimalismem a funkčností Stojací lampa Yuh zaujme nejen svým designem, ale také se...

Stojací lampa Yuh Brass zaujme svým minimalismem a funkčností Stojací lampa Yuh zaujme nejen svým designem, ale také se přizpůsobí individuálním potřebám uživatele. Hliníková clona je výškově nastavitelná podél rámu a lze také změnit sklon clony, aby se dosáhlo optimálního dopadu světla. Světlo je směrováno dolů a difuzorem je v místnosti distribuováno jemně a bez oslnění. Aby bylo světlo distribuováno také nad lampu, zajišťuje podlouhlý otvor na horním konci stínítka měkké okolní světlo. Jas lze snadno regulovat od 15 do 100 procent pomocí plynulého stmívače a díky paměťové funkci si Yuh pamatuje individuální úroveň jasu i po vypnutí. Základna z jemného kartáčovaného mramoru z Itálie zajišťuje, že lampa bezpečně stojí. Design lampy pochází od Stine Gam a Enrica Fratesiho, kteří jsou známí jako designové duo GamFratesi. Oba designéři mají své vlastní tradiční zázemí, které začleňují do své práce a kombinují s inovacemi. Se světly ze série Yuh se postarali o to, aby všechna světla byla kromě minimalistického vzhledu také flexibilně použitelná, a tak si zachovala určitou individualitu.

Tento unikátní kousek Louis Poulsen stojací lampa Yuh Brass, bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, mosaz, italský mramor, 10W, K: 140cm od spolehlivého výrobce Louis Poulsen je k sehnání tady teď právě za báječnou cenu. Teď za akční cenu 20 499 Kč.