Louis Poulsen PH Artichoke LED BT D2W černá 48cm, Obývací pokoj / jídelna, kov, ocel, hliník, sklo, 41W, K: 46.5cm

Ovládání přes aplikaci - designová klasika PH Artichoke v černé barvě Na tomto nadčasovém doplňku není vůbec znát jeho... více informací »
Louis Poulsen PH Artichoke LED BT D2W černá 48cm
Značka: Louis Poulsen
224 499 Kč
Ověřit dostupnost
Ovládání přes aplikaci - designová klasika PH Artichoke v černé barvě Na tomto nadčasovém doplňku není vůbec znát jeho...

Ovládání přes aplikaci – designová klasika PH Artichoke v černé barvě Na tomto nadčasovém doplňku není vůbec znát jeho stáří. Dánský designér, architekt, kritik, novinář a spisovatel Poul Henningsen navrhl již v roce 1958 PH jako součást vybavení restaurace a společenského sálu Langelinie Pavilion v Kodani. Závěsné svítidlo vyplňuje veřejné i soukromé salonky jako vysoce kvalitní zařizovací prvek se stylovým charakterem a příjemným nepřímým světlem. Toho je docíleno vějířovitou konstrukcí, která se skládá z celkem 72 kovových listů ve dvanácti řadách po šesti listech. Ty zcela stíní centrálně umístěnou lampu a odrážejí světlo na sousední listy a do místnosti. U této verze svítidla PH Artichoke klade renomovaný výrobce svítidel Louis Poulsen důraz nejen na obvyklou vysokou kvalitu, ale jako moderní detail přidává i možnost inteligentního ovládání. Díky vestavěnému modulu Casambi lze závěsné svítidlo ovládat přes Bluetooth pomocí aplikace Casambi (zdarma dostupné pro iOS a Android) v chytrém telefonu nebo tabletu. PH Artichoke lze přepínat a stmívat; při přepínání se dosahuje stále teplejší barvy světla (minimálně 1 600 K) se sníženým světelným výkonem (Dim to Warm). Kromě toho lze svítidlo v aplikaci přiřadit ke scénám nebo ovládat podle definovatelných časových plánů. – Kontrola oslnění: UGR < 13Oblíbený produkt Louis Poulsen PH Artichoke LED BT D2W černá 48cm, Obývací pokoj / jídelna, kov, ocel, hliník, sklo, 41W, K: 46.5cm získáte mimo jiné tady u nás v oblíbené rubrice inteligentní lustry. Nyní si můžete pořídit jiné produkty z naší rubriky za báječnou cenu!

Tento vynikající kousek Louis Poulsen PH Artichoke LED BT D2W černá 48cm, Obývací pokoj / jídelna, kov, ocel, hliník, sklo, 41W, K: 46.5cm od známé společnosti Louis Poulsen pohodlně seženete na našich stránkách nyní za extra cenu. Nabídka již od 224 499 Kč.