Louis Poulsen PH 5 mosaz závěsné světlo Ø 50 cm, Obývací pokoj / jídelna, ocel, hliník, E27, 75W, K: 26.7cm

Designové závěsné světlo PH 5 od Poula Henningsena Autorem designu závěsného světla PH 5 je Poul Henningsen, který se systémem... více informací »
Louis Poulsen PH 5 mosaz závěsné světlo Ø 50 cm
Značka: Louis Poulsen
26 899 Kč
Ověřit dostupnost
Designové závěsné světlo PH 5 od Poula Henningsena Autorem designu závěsného světla PH 5 je Poul Henningsen, který se systémem...

Designové závěsné světlo PH 5 od Poula Henningsena Autorem designu závěsného světla PH 5 je Poul Henningsen, který se systémem tří stínidel na lampu a dualitou mezi designem a světlem vytvořil závěsné světlo, které i po jeho smrti žije dále díky dánskému výrobci svítidel Louis Poulsen a neustále se inovuje. PH 5 je vynikající kombinace světla a stínů, tvaru a funkce a také moderních a klasických prvků – harmonická rovnováha řemeslného umění a inovace. Závěsné světlo PH 5 bylo uvedeno na trh poprvé v roce 1958 a bylo reakcí na neustálou změnu tvaru a velikosti žárovek. PH 5 – pojmenované podle svého průměru – umožňuje použití téměř každého druhu žárovek. Barva nejvyššího stínidla na lampu je přitom nejtmavší a postupně se zesvětluje od stínidla ke stínidlu. Nejnovější verze v mosazi a bílé barvě podtrhuje design systému stínidel na lampu a dodává světlu novou dynamiku díky odrazným kovovým plochám. Je důležité poznamenat, že kovová stínidla na lampu jsou neošetřená a během času se vytvoří atraktivní patina. Louis Poulsen je výrobce svítidel se sídlem v Dánsku, který chce od založení firmy v roce 1874 se svými designy dodat světlu tvar. Díky modernímu designu a zaměření na samotné světlo vznikají svítidla, která vytvářejí pozitivní světelnou atmosféru a vdechnou místnosti život.

Zlevněný kus Louis Poulsen PH 5 mosaz závěsné světlo Ø 50 cm, Obývací pokoj / jídelna, ocel, hliník, E27, 75W, K: 26.7cm od značky Louis Poulsen jednoduše získáte v naší internetové nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výhodně teď u nás za 26 899 Kč.