Louis Poulsen PH 5 Mini závěs monochrom černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E14, 20W, K: 16.3cm

Designové závěsné svítidlo PH 5 Mini s monochromatickou optikou a trojitým odstínem Klasické závěsné svítidlo PH 5 Mini tvoří... více informací »
Louis Poulsen PH 5 Mini závěs monochrom černá
Značka: Louis Poulsen
15 399 Kč
Ověřit dostupnost
Designové závěsné svítidlo PH 5 Mini s monochromatickou optikou a trojitým odstínem Klasické závěsné svítidlo PH 5 Mini tvoří...

Designové závěsné svítidlo PH 5 Mini s monochromatickou optikou a trojitým odstínem Klasické závěsné svítidlo PH 5 Mini tvoří harmonickou kombinaci nejrůznějších tvarů a kromě elegantně zaoblených trojitých odstínů má matně lakovaný monochromatický povrch. Známý design této kultovní lampy doplňuje moderní součást. Uspořádání různých velikostí odstínů zajišťuje, že odrážejí světlo a osvětlují samotnou lampu. Většina světla je vyzařována směrem dolů, je zcela bez oslnění a je rozptýlena rozptýleným způsobem v místnosti. Část vyzařuje také do strany, což místnost příjemně rozjasní. Díky kompaktní velikosti je závěsné světlo flexibilní pro použití – ať už v obývacím pokoji nebo nad jídelním stolem, poskytuje stejně optimální světlo a je absolutním poutačem. Jemné vzpěry, které vizuálně spojují odstíny, dodávají přitažlivý detail. Tuto sérii světel navrhl v roce 1958 dánský designér Poul Henningsen. Reagoval na neustále se měnící tvary a velikosti žárovek a vytvořil lampu, do které zapadají všechny tvary. Návrhář žil v letech 1894 až 1967 a navrhl řadu designových světel pro tradiční dánskou společnost Louis Poulsen .

Nejprodávanější produkt Louis Poulsen PH 5 Mini závěs monochrom černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E14, 20W, K: 16.3cm od výrobce se zárukou kvality Louis Poulsen jednoduše můžete najít tady a teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! V současnosti za 15 399 Kč.