Louis Poulsen PH 5/5 závěsné světlo černá/bílá E27, Obývací pokoj / jídelna, hliník, opálové sklo foukané, zinkový tlakový odlitek, E27, 70W, K: 43cm

Závěsné svítidlo PH 5/5 s třívrstvým stínidlem z hliníku a opálového skla v černobílé barvě Stínidlo závěsné lampy PH... více informací »
Louis Poulsen PH 5/5 závěsné světlo černá/bílá E27
Značka: Louis Poulsen
37 299 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsné svítidlo PH 5/5 s třívrstvým stínidlem z hliníku a opálového skla v černobílé barvě Stínidlo závěsné lampy PH...

Závěsné svítidlo PH 5/5 s třívrstvým stínidlem z hliníku a opálového skla v černobílé barvě Stínidlo závěsné lampy PH 5/5 se skládá ze tří prvků různých velikostí. Horní část byla vyrobena z taženého hliníku a navržena v černé barvě, zatímco spodní stínidla jsou vyrobena z foukaného opálového skla. Ty jsou průsvitné, což vytváří kolem svítidla teplou světelnou záři. Světlo je v podstatě příjemně rozptýlené a neoslňuje v místnosti. Díky nadčasovému barevnému designu se závěsná lampa bez problémů hodí do různých obytných prostor a je vhodná například k osvětlení obývacího pokoje nebo jídelního stolu. Myšlenka systému tří stínidel pochází od designéra Poula Henningsena a objevila se již ve 20. letech 20. století. Společnost Henningsen chtěla vytvořit svítidla, která by vytvářela neoslňující světlo a zároveň vrhala měkké stíny. Ve spolupráci s dánským výrobcem svítidel Louis Poulsen vzniklo v průběhu let asi tisíc modelů v různých variantách. Třídílné stínidlo se tak stalo ochrannou známkou této renomované společnosti. Unikátní kousek Louis Poulsen PH 5/5 závěsné světlo černá/bílá E27, Obývací pokoj / jídelna, hliník, opálové sklo foukané, zinkový tlakový odlitek, E27, 70W, K: 43cm je k dispozici právě tady na našem webu umístěný v sekci závěsná světla! Prozkoumejte zcela nové produkty z této populární sekce jednoduše online! U nás vám nabídneme víc, podívejte se taky na další prověřené kousky od značky Louis Poulsen. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Louis Poulsen vám poskytuje top sortiment Nakupujte výhoděn u nás!

Akční produkt Louis Poulsen PH 5/5 závěsné světlo černá/bílá E27, Obývací pokoj / jídelna, hliník, opálové sklo foukané, zinkový tlakový odlitek, E27, 70W, K: 43cm od dodavatele s dlouholetou historií Louis Poulsen dostanete zde teď za výprodejovou cenu! V akci od 37 299 Kč.