Louis Poulsen PH 5/5 MainsDIM černá/bílá 2 700K, Obývací pokoj / jídelna, hliník, opálové sklo foukané, zinkový tlakový odlitek, polykarbonát, 41W, K: 43cm

Stmívatelné závěsné svítidlo LED PH 5/5 s třívrstvým stínidlem z kovu a opálového skla Závěsné svítidlo LED PH 5/5 zaujme... více informací »
Louis Poulsen PH 5/5 MainsDIM černá/bílá 2 700K
Značka: Louis Poulsen
47 099 Kč
Ověřit dostupnost
Stmívatelné závěsné svítidlo LED PH 5/5 s třívrstvým stínidlem z kovu a opálového skla Závěsné svítidlo LED PH 5/5 zaujme...

Stmívatelné závěsné svítidlo LED PH 5/5 s třívrstvým stínidlem z kovu a opálového skla Závěsné svítidlo LED PH 5/5 zaujme svým neobyčejným stínidlem, které je navrženo ve třech vrstvách. Horní prvek byl vyroben z černého hliníku, zatímco dva menší prvky byly vyrobeny z bílého opálového skla a jsou průsvitné. Tím se kolem lampy vytvoří krásný světelný paprsek, který rozptýleně a bez oslnění svítí do místnosti. Závěsné svítidlo vypadá obzvlášť dobře nad obývacím nebo jídelním stolem. Pomocí externího stmívače (Mains Dimm) lze nastavit jas lampy. Již ve 20. letech 20. století navrhl dánský designér Poul Henningsen systém tří stínidel, který se v průběhu let stal obchodní značkou renomovaného výrobce svítidel Louis Poulsen. V rámci spolupráce vzniklo asi tisíc modelů v různých tvarech a variantách.

Povedený výrobek Louis Poulsen PH 5/5 MainsDIM černá/bílá 2 700K, Obývací pokoj / jídelna, hliník, opálové sklo foukané, zinkový tlakový odlitek, polykarbonát, 41W, K: 43cm od dodavatele s dobrým jménem Louis Poulsen pohodlně nakoupíte ještě dnes téměř zdarma. Výhodně teď u nás za 47 099 Kč.