Louis Poulsen PH 3 1/2-3 závěsné světlo černé, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, sklo, E27, 70W, K: 28.8cm

Jemné rozložení světla skleněným závěsným světlem PH 3 1/2-3 Závěsné světlo PH 3 1/2-3 pochází z designu dánského... více informací »
Louis Poulsen PH 3 1/2-3 závěsné světlo černé
Značka: Louis Poulsen
30 599 Kč
Ověřit dostupnost
Jemné rozložení světla skleněným závěsným světlem PH 3 1/2-3 Závěsné světlo PH 3 1/2-3 pochází z designu dánského...

Jemné rozložení světla skleněným závěsným světlem PH 3 1/2-3 Závěsné světlo PH 3 1/2-3 pochází z designu dánského designéra Poula Henningsena, který navrhl jedinečné stínidlo na lampu v systému tří stínidel v roce 1925/26 pro dánského výrobce svítidel Louis Poulsen. Zvláštností stínidla na lampu je výroba z třívrstvého, ručně foukaného opálového skla, které se na horní straně leskne a na vnitřní straně je matně pískované. Tato vlastnost skla umožňuje jemné a měkké rozložení světla v místnosti. Kromě toho Henningsen neustále prováděl výpočty, které nakonec umožnily ohnout a uspořádat skla stínidla na lampu tak, aby bylo možné neoslňující osvětlení. Lesk stínidla na lampu je podtržen kvalitním zušlechtěním zavěšení pokovenou, černou mosaznou konečnou úpravou. Poul Henningsen soustředil svou profesní činnost na design světel a byl průkopníkem v teorii světla tím, žr zkoumal a optimalizoval vztahy mezi strukturami světla, stíny, zrcadlením a reprodukcí světla. Ve spolupráci s firmou Louis Poulsen vzniklo mnoho svítidel, která vyzařují neoslňující světlo a mají pozitivní vliv na duševní pohodu. Louis Poulsen vyrábí svítidla s harmonickou rovnováhou mezi řemeslným uměním a inovací a neustále uplatňuje Henningsenovu průkopnickou práci v teorii světla.

Tento výjimečný produkt Louis Poulsen PH 3 1/2-3 závěsné světlo černé, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, sklo, E27, 70W, K: 28.8cm od oblíbené značky Louis Poulsen jednoduše získáte bezpečně online levně. Nyní získáte od 30 599 Kč.