Louis Poulsen Patera Oval LED bílá Ø 50cm 3 000K, Obývací pokoj / jídelna, PVC, polykarbonát, hliník, 42W, K: 36cm

Závěsné svítidlo Patera Oválný design s přímým rozložením světla ve spodní části a nepřímým rozložením světla po... více informací »
Louis Poulsen Patera Oval LED bílá Ø 50cm 3 000K
Značka: Louis Poulsen
34 499 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsné svítidlo Patera Oválný design s přímým rozložením světla ve spodní části a nepřímým rozložením světla po...

Závěsné svítidlo Patera Oválný design s přímým rozložením světla ve spodní části a nepřímým rozložením světla po stranách. Patera Oval je na první pohled jednoduchý, ale skvěle promyšlený zdroj světla. Ploché oválné stínidlo z matného bílého plastu je rozděleno do mnoha kosočtvercových buněk. Jejich prostřednictvím je světlo integrovaných LED diod vyzařováno směrem dolů bez překážek, takže například povrch stolu pod nimi je přímo osvětlen. Pokud se pozorovatel nachází mimo kužel 40° pod svítidlem, zdroj světla již není viditelný. Světlo se odráží od bočních stěn buněk, vyzařuje nepřímo a vytváří v místnosti měkké okolní osvětlení. Pomocí dodaného difuzoru lze také oslnit světlo vyzařované přímo dolů. Dánský designér Øivind Slaatto použil jako předlohu pro návrh stavby Fibonacciho posloupnost, matematickou řadu po sobě jdoucích čísel, z nichž každé je výsledkem sčítání dvou předchozích. Tato posloupnost se projevuje v mnoha přírodních objektech, například ve struktuře listů nebo šnečích ulit. Série svítidel Patera ideálně doplňuje zásadu výrobce svítidel Louis Poulsen, založeného v roce 1874, dávat světlu formu pomocí promyšleného designu a vytvářet pozitivní účinek na lidi a prostor. – externě stmívatelné DALI Tento skvělý kus máte možnost pořídit již dnes tu na webu v rubrice závěsná světla! Podívejte se na ostatní produkty z této oblíbené kategorie ve výhodné akci! Oblíbený výrobce Louis Poulsen má na skladě prvotřídní zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Tento nejprodávanější kus Louis Poulsen Patera Oval LED bílá Ø 50cm 3 000K, Obývací pokoj / jídelna, PVC, polykarbonát, hliník, 42W, K: 36cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Louis Poulsen snadno seženete u nás ve slevě. Produkt koupíte teď u nás za 34 499 Kč.