Louis Poulsen Panthella Portable stolní lampa LED, Obývací pokoj / jídelna, akryl, hliník, 2.5W, K: 23.2cm

LED stolní lampa Panthella Portable s bateriovým provozem z bílého akrylu Ať už jako dekorativní akcent na okenním parapetu a... více informací »
Louis Poulsen Panthella Portable stolní lampa LED
Značka: Louis Poulsen
6 299 Kč
Ověřit dostupnost
LED stolní lampa Panthella Portable s bateriovým provozem z bílého akrylu Ať už jako dekorativní akcent na okenním parapetu a...

LED stolní lampa Panthella Portable s bateriovým provozem z bílého akrylu Ať už jako dekorativní akcent na okenním parapetu a bočním stole, nebo jako přídavný světelný zdroj v čtenářském koutku – Panthella Portable je moderní LED stolní lampa s harmonickým vzhledem a příjemným světelným efektem, kterou lze na přání také umístit mimo zdroj energie. Stínidlo ve tvaru polokoule otevřený dole umožňuje úniku světla směrem dolů a díky průsvitnému materiálu si přichází na své jako rovnoměrně světelná koule. Stojan je konkávní a plynule přechází do kruhové nohy na základně. Zde je přepínač, který umožňuje výběr jasu ve třech fázích (10%, 33% nebo 100%). Je také vybaven nabíjecím vstupem pro kabel USB, který je součástí dodávky. Slouží k nabíjení integrované baterie, která nabízí provozní dobu 5 hodin při maximálním jasu. Panthella byla vyvinuta v roce 1971 Vernerem Pantonem, který je považován za jednoho z nejvýznamnějších návrhářů nábytku 20. století. Ve verzi Panthella Portable kombinuje dánský výrobce osvětlení Louis Poulsen tradiční design s moderními technologiemi, jako jsou LED a dobíjení.Vysoce kvalitní produkt Louis Poulsen Panthella Portable stolní lampa LED, Obývací pokoj / jídelna, akryl, hliník, 2.5W, K: 23.2cm naleznete rovnou tu na stránkách v populární sekci stolní lampy. Nyní si můžete koupit vyjímečné produkty z této oblíbené kategorie za nejnižší cenu! Populární dodavatel Louis Poulsen svým zákazníkům nabízí kvalitní výrobky. Udělejte si radost!

Neodolatelný produkt Louis Poulsen Panthella Portable stolní lampa LED, Obývací pokoj / jídelna, akryl, hliník, 2.5W, K: 23.2cm od známého dodavatele Louis Poulsen jednoduše naleznete právě teď v nabídce za super peníze! Aktuálně za super cenu 6 299 Kč.