Louis Poulsen Panthella Portable stolní lampa bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, hliník, 2.5W, K: 23.2cm

Dánská designová stolní lampa Panthella Portable Metal s teplými bílými LED diodami Výjimečný design stolní lampy LED Panthella... více informací »
Louis Poulsen Panthella Portable stolní lampa bílá
Značka: Louis Poulsen
6 299 Kč
Ověřit dostupnost
Dánská designová stolní lampa Panthella Portable Metal s teplými bílými LED diodami Výjimečný design stolní lampy LED Panthella...

Dánská designová stolní lampa Panthella Portable Metal s teplými bílými LED diodami Výjimečný design stolní lampy LED Panthella Portable Metal pochází z pera dánského architekta a designéra Vernera Pantona. Ve spolupráci s výrobcem světel Louis Poulsen navrhl Panton v 70. letech 20. století kolekci Panthella. Dodnes se stojací a stolní lampy řady Panthella těší velké oblibě a přesvědčují svým organickým designem a jasnými, výraznými barvami. Dánská společnost Louis Poulsen vyrábí vysoce kvalitní designová svítidla již od roku 1874. Skandinávská zásada designu „forma následuje funkci“ je vždy v centru pozornosti. Přenosná kovová stolní lampa Panthella je vyrobena z kovu a je vybavena účinnými diodami LED, které vyzařují příjemné a teplé bílé světlo. Kovové stínidlo vyzařuje měkké světlo přímo a bez oslnění směrem dolů. Bíle lakovaný vnitřek stínidla a odraz světla na podstavci ve tvaru trubky vytvářejí příjemnou světelnou záři. Panthella Portable Metal se dobíjí pomocí kabelu USB (kabel USB je součástí dodávky, napájecí jednotka je exkluzivní). Stolní lampu lze navíc stmívat v několika krocích: 10 %, 33 %, 100 %. Doba svícení při plné intenzitě je pět hodin. Nový výrobek jde koupit již dnes tady u nás v oblíbené sekci stolní lampy. Najděte si zcela nové produkty z této oblíbené rubriky za extra cenu.

Nejprodávanější produkt Louis Poulsen Panthella Portable stolní lampa bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, hliník, 2.5W, K: 23.2cm od přední značky Louis Poulsen pohodlně pořídíte na našich stránkách až neuvěřitelně levně! Nyní pořídíte jen za 6 299 Kč.