Louis Poulsen Panthella Mini stolní lampa chrom, Obývací pokoj / jídelna, ocel, hliník, 10W, K: 33.5cm

Panthella Mini LED stolní lampa - výrazný designový kousek Dokonale tvarovaná stolní lampa Panthella Mini LED, která vypadá, jako... více informací »
Louis Poulsen Panthella Mini stolní lampa chrom
Značka: Louis Poulsen
14 499 Kč
Ověřit dostupnost
Panthella Mini LED stolní lampa - výrazný designový kousek Dokonale tvarovaná stolní lampa Panthella Mini LED, která vypadá, jako...

Panthella Mini LED stolní lampa – výrazný designový kousek Dokonale tvarovaná stolní lampa Panthella Mini LED, která vypadá, jako by byla odlita z jediné formy, je ikonou designu 70. let, která vizuálně odráží nejen ducha tehdejší doby, ale také osobnost designéra Vernera Pantona, který byl považován za inspirativní a barvitou osobnost. Panton chtěl svými výtvory podnítit představivost svých bližních a motivovat je k tomu, aby své okolí učinili zajímavějším. Půlkruhové stínidlo je vyrobeno z hluboce tažené oceli a díky jednobarevnému práškovému lakování opticky splývá s hliníkovou základnou ve tvaru trubky v organický celek. Výrobní společnost Louis Poulsen přidala do nového vydání klasického designu moderní technické detaily, jako je modul LED a stupňovitý spínač na kabelu, kterým lze přepínat tři různé úrovně osvětlení. – Včetně časovače (4 a 8 hodin)

Tento kvalitní a levný kus Louis Poulsen Panthella Mini stolní lampa chrom, Obývací pokoj / jídelna, ocel, hliník, 10W, K: 33.5cm od našeho známého výrobce Louis Poulsen lze získat na našich stránkách opravdu levně! Nabídka od 14 499 Kč.