Louis Poulsen Panthella 320 stolní lampa, opál, Obývací pokoj / jídelna, akryl, hliník, E14, 7.5W, K: 43.8cm

Designová stolní lampa Panthella 320, Verner Panton Půlkulaté stínidlo stolní lampy Panthella 320 je kompletně vyrobeno z plastu a... více informací »
Louis Poulsen Panthella 320 stolní lampa
Značka: Louis Poulsen
13 499 Kč
Ověřit dostupnost
Designová stolní lampa Panthella 320, Verner Panton Půlkulaté stínidlo stolní lampy Panthella 320 je kompletně vyrobeno z plastu a...

Designová stolní lampa Panthella 320, Verner Panton Půlkulaté stínidlo stolní lampy Panthella 320 je kompletně vyrobeno z plastu a bylo vyrobeno vstřikováním. Protože je opálové stínidlo mírně průsvitné, vyzařované světlo stínidla se neodráží pouze přímo dolů, ale také jemně proniká skrz materiál do okolí. Vzniká tak velmi atmosférická světelná nálada. Design stolní lampy Panthella pochází od Vernera Pantona (1926-1998), dánského designéra a architekta, který se na rozdíl od mnoha svých současníků nebál ve svých návrzích odvážně experimentovat s materiály a barvami. Jeho ambicí bylo vyzývat lidi, aby prostřednictvím své práce využívali svou představivost. Ve slevě kousek Louis Poulsen Panthella 320 stolní lampa, opál, Obývací pokoj / jídelna, akryl, hliník, E14, seženete snadno na webu umístěný v sekci stolní lampy. Nyní si můžete koupit akční produkty z této populární sekce za super ceny! Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete více kousků od značky Louis Poulsen. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Žádaný výrobek Louis Poulsen Panthella 320 stolní lampa, opál, Obývací pokoj / jídelna, akryl, hliník, E14, 7.5W, K: 43.8cm od kvalitní značky Louis Poulsen lze získat na našich stránkách za báječnou cenu. Akční cena 13 499 Kč.