Louis Poulsen NJP stolní lampa 3 000 K světle šedá, Pracovna / kancelář, hliník, ocel, 10W, K: 48cm

LED stolní lampa NJP - univerzální, nastavitelná a kombinovatelná Na bočním stole v čtecím koutku v obývacím pokoji, na... více informací »
Louis Poulsen NJP stolní lampa 3 000 K světle šedá
Značka: Louis Poulsen
13 099 Kč
Ověřit dostupnost
LED stolní lampa NJP - univerzální, nastavitelná a kombinovatelná Na bočním stole v čtecím koutku v obývacím pokoji, na...

LED stolní lampa NJP – univerzální, nastavitelná a kombinovatelná Na bočním stole v čtecím koutku v obývacím pokoji, na pracovním stole v domácí kanceláři nebo ve veřejné knihovně – stolní lampa NJP je flexibilní a vysoce kvalitní světelný zdroj pro čtení a pracovní osvětlení. Při navrhování NJP klade japonské designové studio nendo, které založilo Oki Sato, zvláštní důraz na světlo bez oslnění, jasnou optiku a nekomplikovaný provoz – zkrátka funkčnost. Obzvláště nápadné jsou dva kloubové spoje, které jsou umístěny nad ocelovou základnou a uprostřed v hliníkovém rámu s práškovým nástřikem. Umožňují nastavení výšky a projekce. Stínidlo nabízí další možnost pro nastavení vyrovnání vyzařování světla. To je na vnitřní straně natřeno bílou barvou pro efektivní vyzařování světla. Přepínač na hlavě lampy poskytuje přístup k funkci časovače (4 nebo 8 h) a také dvoustupňový výběr jasu. Stolní lampa je produktem dánského výrobce Louis Poulsen, který od svého založení v roce 1874 získal bohaté zkušenosti s výrobou vysoce kvalitních lamp. NJP je také bezchybně implementován.

Kvalitní produkt Louis Poulsen NJP stolní lampa 3 000 K světle šedá, Pracovna / kancelář, hliník, ocel, 10W, K: 48cm od značky se skvělou pověstí Louis Poulsen pohodlně pořídíte tady a teď pořád výhodně. Nabídka již od 13 099 Kč.