Louis Poulsen NJP Mini LED stolní lampa růžová, Obývací pokoj / jídelna, ocel, hliník, 10W, K: 41.5cm

LED stolní lampa NJP Mini s integrovaným stmívačem a funkcí časovače Stolní LED lampa NJP Mini působí na první pohled... více informací »
Louis Poulsen NJP Mini LED stolní lampa růžová
Značka: Louis Poulsen
11 499 Kč
Ověřit dostupnost
LED stolní lampa NJP Mini s integrovaným stmívačem a funkcí časovače Stolní LED lampa NJP Mini působí na první pohled...

LED stolní lampa NJP Mini s integrovaným stmívačem a funkcí časovače Stolní LED lampa NJP Mini působí na první pohled nenápadně, ale umí přesvědčit svými praktickými funkcemi. Stolní lampa je vyrobena z oceli a hliníku a lze ji ideálně použít jako zdroj světla na pracovním stole nebo jako lampu na čtení v obývacím pokoji či ložnici. Teplé světlo vyzařuje do okolí na velkou plochu. Po zapnutí se intenzita světla zvyšuje až na nastavenou úroveň jasu, po vypnutí se intenzita světla postupně snižuje. Pro individuální osvětlení místa lze stolní lampu plynule ztlumit (100 % – 15 %). Kromě toho je možné otáčet rameno svítidla o 342° kolem základny a otáčet a naklánět hlavu. Díky praktické funkci časovače se světlo automaticky vypne po čtyřech nebo osmi hodinách. Kolekci svítidel NJP navrhl designér společnosti nendo Oki Sato. Vytváří minimalistické výrobky a používá příjemné a známé tvary, které se zdají být na první pohled povědomé. Za výrobu je zodpovědný renomovaný dánský výrobce osvětlení Louis Poulsen.
Tento designový produkt Louis Poulsen NJP Mini LED stolní lampa růžová, Obývací pokoj / jídelna, ocel, hliník, 10W, K: 41.5cm lze pořídit také tu na našich stránkách umístěný v rubrice stolní lampy! Nyní získáte nové produkty ve zmíněné rubrice ve výhodné akci.

Tento velmi žádaný výrobek Louis Poulsen NJP Mini LED stolní lampa růžová, Obývací pokoj / jídelna, ocel, hliník, 10W, K: 41.5cm od výrobce s mnohaletou tradicí Louis Poulsen můžete nakoupit v aktuální nabídce za výhodné peníze. Akční cena 11 499 Kč.