Louis Poulsen NJP LED nástěnné světlo krátké, šedá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, 10W, K: 20cm

Nastavitelné LED nástěnné světlo NJP s krátkým ramenem Japonský Oki Sato - vedoucí designového studia nendo - kombinuje moderní... více informací »
Louis Poulsen NJP LED nástěnné světlo krátké
Značka: Louis Poulsen
7 999 Kč
Ověřit dostupnost
Nastavitelné LED nástěnné světlo NJP s krátkým ramenem Japonský Oki Sato - vedoucí designového studia nendo - kombinuje moderní...

Nastavitelné LED nástěnné světlo NJP s krátkým ramenem Japonský Oki Sato – vedoucí designového studia nendo – kombinuje moderní optiku a současnou funkčnost s nástěnnou lampou NJP a vytváří harmonický a všestranný světelný zdroj. Žárovka vyrobená z práškově lakovaného hliníku má kónické stínidlo, které je na vnitřní straně natřeno bílou barvou, která nejenže vyzařuje teplé bílé světlo LED přímo, ale také malé množství ze zadní strany. Světelný výkon lze regulovat na 50 nebo 100% pomocí spínače na hlavě lampy. NJP má také funkci časovače, která deaktivuje světlo po čtyřech nebo osmi hodinách. Lampa je také nastavitelná z fyzického hlediska; rameno nesoucí hlavu je připevněno k nástěnnému držáku pomocí sklopného kloubového kloubu. NJP kombinuje jasný design v moderním a skandinávském stylu s obvyklou vysokou kvalitou výroby, která charakterizuje výrobky renomovaného dánského výrobce osvětlení Louis Poulsen .Zajímavý výrobek máte možnost sehnat již dnes tady na stránkách zařazený v sekci nástěnná svítidla. Nyní si můžete koupit akční produkty z naší sekce za výborné peníze! Známý dodavatel Louis Poulsen pro své zákazníky dodává skvělé výrobky. Podívejte se sami. To není všechno, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky více produktů od značky Louis Poulsen. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Velmi žádaný produkt můžete dostat právě teď tady a teď na našem webu v populární kategorii nástěnná svítidla! Vyberte si vyjímečné kousky z této kategorie za mimořádně nízkou cenu. Náš sortiment je široký, mrkněte na další prověřené kousky od dodavatele Louis Poulsen. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Louis Poulsen vám může nabídnout vynikající zboží.

Povedený produkt Louis Poulsen NJP LED nástěnné světlo krátké, šedá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, 10W, K: 20cm od oblíbené značky se zárukou kvality Louis Poulsen máte možnost pořídit aktuálně na našich stránkách za akční cenu. Výhodně za super cenu 7 999 Kč.