Louis Poulsen NJP LED nástěnné světlo krátké, bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, 10W, K: 20cm

Nastavitelné LED nástěnné světlo NJP s krátkým ramenem Japonský Oki Sato - vedoucí designového studia nendo - kombinuje moderní... více informací »
Louis Poulsen NJP LED nástěnné světlo krátké
Značka: Louis Poulsen
7 999 Kč
Ověřit dostupnost
Nastavitelné LED nástěnné světlo NJP s krátkým ramenem Japonský Oki Sato - vedoucí designového studia nendo - kombinuje moderní...

Nastavitelné LED nástěnné světlo NJP s krátkým ramenem Japonský Oki Sato – vedoucí designového studia nendo – kombinuje moderní optiku a současnou funkčnost s nástěnnou lampou NJP a vytváří harmonický a všestranný světelný zdroj. Žárovka vyrobená z práškově lakovaného hliníku má kónické stínidlo, které je na vnitřní straně natřeno bílou barvou, která nejenže vyzařuje teplé bílé světlo LED přímo, ale také malé množství ze zadní strany. Světelný výkon lze regulovat na 50 nebo 100% pomocí spínače na hlavě lampy. NJP má také funkci časovače, která deaktivuje světlo po čtyřech nebo osmi hodinách. Lampa je také nastavitelná z fyzického hlediska; rameno nesoucí hlavu je připevněno k nástěnnému držáku pomocí sklopného kloubového kloubu. NJP kombinuje jasný design v moderním a skandinávském stylu s obvyklou vysokou kvalitou výroby, která charakterizuje výrobky renomovaného dánského výrobce osvětlení Louis Poulsen .

Unikátní a žádaný produkt Louis Poulsen NJP LED nástěnné světlo krátké, bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, 10W, K: 20cm od přední značky Louis Poulsen jednoduše pořídíte na našich stránkách nyní výhodně. Právě lze objednat jen za 7 999 Kč.