Louis Poulsen nástěnné VL Ring Crown 2 zdroje, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, sklo, E27, 40W, L: 42.5 cm, K: 23.3cm

Dvouplamenová nástěnná lampa VL Ring Crown nastavuje stylové živé akcenty Ve čtyřicátých letech navrhl dánský architekt... více informací »
Louis Poulsen nástěnné VL Ring Crown 2 zdroje
Značka: Louis Poulsen
22 599 Kč
Ověřit dostupnost
Dvouplamenová nástěnná lampa VL Ring Crown nastavuje stylové živé akcenty Ve čtyřicátých letech navrhl dánský architekt...

Dvouplamenová nástěnná lampa VL Ring Crown nastavuje stylové živé akcenty Ve čtyřicátých letech navrhl dánský architekt Vilhelm Lauritzen nástěnná a závěsná světla pro budovu rozhlasu v Kodani, kterou nyní do svého sortimentu přidal značkový výrobce Louis Poulsen spolu s originálním designem a tehdy použitými materiály. Součástí řady VL Ring Crown je tato nástěnná lampa se dvěma elegantními stínítky z ručně foukaného opálového skla. Deštníky jsou dole otevřené a v tomto směru vydávají přímé světlo. Světlo navíc jemně proniká přes bílé opálové sklo a koupe okolí příjemně teplým světlem. Nástěnný držák lampy je vyroben z mosazi, která je neošetřená a jejíž povrch se může časem měnit a vytvářet patinu. Lauritzen se ve svých architektonických dílech i ve svých výtvory lamp vždy zaměřoval na souhru různých intenzit světla. Například ve svítidlech kombinoval silné, zarovnané světlo, které vrhá stíny, se slabším, rozptýleným světlem, které vytváří nuance, které lze nalézt také ve nástěnném světle VL Ring Crown.Tento nejprodávanější produkt Louis Poulsen nástěnné VL Ring Crown 2 zdroje, můžete dostat bezstarostně tady u nás v populární rubrice nástěnná svítidla. Nyní najdete parádní produkty z této kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Oblíbený dodavatel Louis Poulsen pro své zákazníky dodává top produkty.

Nový kousek Louis Poulsen nástěnné VL Ring Crown 2 zdroje, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, sklo, E27, 40W, L: 42.5 cm, K: 23.3cm od skvělého a známého výrobce Louis Poulsen je k sehnání právě nyní téměř zdarma! Stojí teď u nás 22 599 Kč.