Louis Poulsen nástěnné světlo Yuh Brass, černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, mosaz, 10W, K: 62.6cm

Designové nástěnné svítidlo Yuh Brass se přizpůsobí individuálním potřebám Designové duo GamFratesi umožňuje italské a... více informací »
Louis Poulsen nástěnné světlo Yuh Brass
Značka: Louis Poulsen
14 699 Kč
Ověřit dostupnost
Designové nástěnné svítidlo Yuh Brass se přizpůsobí individuálním potřebám Designové duo GamFratesi umožňuje italské a...

Designové nástěnné svítidlo Yuh Brass se přizpůsobí individuálním potřebám Designové duo GamFratesi umožňuje italské a dánské tradici proniknout do jejích výtvorů a kombinuje je s inovacemi. V mnoha jejích dílech je tato kombinace vyjádřena minimalismem, který je také silně vyjádřen nástěnnou lampou Yuh. Zároveň je se svými technickými jemnostmi funkční a přizpůsobivý. Stínítko je vyrobeno z hliníku a je vybaveno difuzorem, který distribuuje teplé světlo do okolního prostředí bez oslnění. Kromě toho je v horní části obrazovky podlouhlý otvor, kterým je generováno měkké okolní světlo. Polohu stínu lze upravit podle vlastních představ, aby bylo možné dosáhnout optimálního světelného záření. Lampa je také vybavena plynulým stmívačem, pomocí kterého lze jas ztlumit mezi 15 a 100 procenty. Aby bylo používání ještě snazší, uloží se nastavená úroveň jasu a uchová se i po vypnutí. Nástěnná lampa Yuh s matným stínidlem a ramenem z mosazi je velmi přímočará a elegantní a perfektně zapadá do moderních pokojů ve skandinávském stylu.

Tento levný produkt Louis Poulsen nástěnné světlo Yuh Brass, černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, mosaz, 10W, K: 62.6cm od dodavatele s dlouholetou historií Louis Poulsen jednoduše můžete pořídit zde teď právě se slevou! Pouze nyní za 14 699 Kč.